ActivăSRL

ARYASOFT SRL

Str. Tăşnad Nr. 18, Bl. P11, Sc. 5, Et. 3, Ap. 55, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400567

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
30361333
Reg. Com.
J2012001722124
Înființată
27 iunie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
368 mii lei
Profit net 2025
281 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.06.2012

Rezumat

Pe scurt

ARYASOFT SRL (CUI 30361333) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 367.514 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 281.420 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30361333
Nr. Reg. Com.
J2012001722124
EUID
ROONRC.J2012001722124
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
27 iunie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tăşnad Nr. 18, Bl. P11, Sc. 5, Et. 3, Ap. 55, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400567

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MUNT••• LUC••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-17,9% față de 2024

367.514 RON

2024: 447.804 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 90.822 RONAnul 2017: 194.813 RONAnul 2018: 247.542 RONAnul 2019: 239.516 RONAnul 2020: 286.273 RONAnul 2021: 301.497 RONAnul 2022: 349.353 RONAnul 2023: 573.388 RONAnul 2024: 447.804 RONAnul 2025: 367.514 RON

Profit net 2025

-24,1% față de 2024

281.420 RON

2024: 370.901 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 70.310 RONAnul 2017: 168.519 RONAnul 2018: 171.677 RONAnul 2019: 149.165 RONAnul 2020: 199.846 RONAnul 2021: 218.246 RONAnul 2022: 290.635 RONAnul 2023: 503.444 RONAnul 2024: 370.901 RONAnul 2025: 281.420 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    368 mii lei
    Profit net
    281 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    448 mii lei
    Profit net
    371 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    573 mii lei
    Profit net
    503 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    349 mii lei
    Profit net
    291 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    301 mii lei
    Profit net
    218 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    200 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    149 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    172 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
77%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 76,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
23,83Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 23,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

4,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1722/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARYASOFT SRL

Este ARYASOFT SRL activă?

Da. ARYASOFT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARYASOFT SRL?

Cifra de afaceri a ARYASOFT SRL în 2025 a fost de 367.514 lei, în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut ARYASOFT SRL în 2025?

În 2025, ARYASOFT SRL a înregistrat un profit net de 281.420 lei.

Ce activitate are ARYASOFT SRL?

Activitatea principală a ARYASOFT SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul ARYASOFT SRL?

ARYASOFT SRL are sediul social la adresa Str. Tășnad Nr. 18, Bl. P11, Sc. 5, Et. 3, Ap. 55, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400567.

ARYASOFT SRL este plătitoare de TVA?

Da. ARYASOFT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ARYASOFT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARYASOFT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARYASOFT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].