ActivăSRL

ARTIMO VISION S.R.L.

Str. Olteţ Nr. 25, Bl. 310A, Sc. A, Et. 4, Ap. 9, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
39410944
Reg. Com.
J08/1246/2018
Înființată
29 mai 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
168 mii lei
Profit net 2025
29 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.05.2018

Rezumat

Pe scurt

ARTIMO VISION S.R.L. (CUI 39410944) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 168.206 lei (+40% față de 2024) și un profit net de 29.482 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39410944
Nr. Reg. Com.
J08/1246/2018
EUID
ROONRC.J8/1246/2018
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
29 mai 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Olteţ Nr. 25, Bl. 310A, Sc. A, Et. 4, Ap. 9, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DRAGO••• TIBE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+39,8% față de 2024

168.206 RON

2024: 120.285 RON

0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 20.391 RONAnul 2019: 126.084 RONAnul 2020: 216.065 RONAnul 2021: 147.747 RONAnul 2022: 85.644 RONAnul 2023: 104.099 RONAnul 2024: 120.285 RONAnul 2025: 168.206 RON

Profit net 2025

-65,9% față de 2024

29.482 RON

2024: 86.458 RON

050k100k150k200k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 9.470 RONAnul 2019: 94.135 RONAnul 2020: 193.136 RONAnul 2021: 143.119 RONAnul 2022: 54.116 RONAnul 2023: 58.862 RONAnul 2024: 86.458 RONAnul 2025: 29.482 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    143 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    193 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,14Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1246/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARTIMO VISION S.R.L.

Este ARTIMO VISION S.R.L. activă?

Da. ARTIMO VISION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARTIMO VISION S.R.L.?

Cifra de afaceri a ARTIMO VISION S.R.L. în 2025 a fost de 168.206 lei, în creștere cu 40% față de 2024.

Ce profit a avut ARTIMO VISION S.R.L. în 2025?

În 2025, ARTIMO VISION S.R.L. a înregistrat un profit net de 29.482 lei.

Ce activitate are ARTIMO VISION S.R.L.?

Activitatea principală a ARTIMO VISION S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul ARTIMO VISION S.R.L.?

ARTIMO VISION S.R.L. are sediul social la adresa Str. Olteț Nr. 25, Bl. 310A, Sc. A, Et. 4, Ap. 9, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500152.

ARTIMO VISION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ARTIMO VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ARTIMO VISION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ARTIMO VISION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARTIMO VISION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].