ActivăSRL

ARTHOC SRL

Str. Vişinilor Nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400245

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
33750157
Reg. Com.
J2014003137128
Înființată
30 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
263 mii lei
Profit net 2025
-75 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.10.2014

Rezumat

Pe scurt

ARTHOC SRL (CUI 33750157) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 262.685 lei (-35% față de 2024) și o pierdere netă de 75.348 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33750157
Nr. Reg. Com.
J2014003137128
EUID
ROONRC.J2014003137128
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
30 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vişinilor Nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400245

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MACA••• ARN••• E•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-35,4% față de 2024

262.685 RON

2024: 406.779 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.187.171 RONAnul 2017: 3.142.782 RONAnul 2018: 2.383.209 RONAnul 2019: 3.248.785 RONAnul 2020: 1.270.345 RONAnul 2021: 203.548 RONAnul 2022: 296.337 RONAnul 2023: 297.742 RONAnul 2024: 406.779 RONAnul 2025: 262.685 RON

Profit net 2025

-141,0% față de 2024

-75.348 RON

2024: 183.762 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 140.231 RONAnul 2017: 293.239 RONAnul 2018: 351.299 RONAnul 2019: 358.804 RONAnul 2020: 342.213 RONAnul 2021: 48.589 RONAnul 2022: 18.836 RONAnul 2023: 5.635 RONAnul 2024: 183.762 RONAnul 2025: -75.348 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    -75 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    407 mii lei
    Profit net
    184 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    342 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    359 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    351 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    293 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 28,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,81Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 81% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
123%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

123% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3137/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARTHOC SRL

Este ARTHOC SRL activă?

Da. ARTHOC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARTHOC SRL?

Cifra de afaceri a ARTHOC SRL în 2025 a fost de 262.685 lei, în scădere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut ARTHOC SRL în 2025?

În 2025, ARTHOC SRL a înregistrat o pierdere netă de 75.348 lei.

Ce activitate are ARTHOC SRL?

Activitatea principală a ARTHOC SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul ARTHOC SRL?

ARTHOC SRL are sediul social la adresa Str. Vișinilor Nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400245.

ARTHOC SRL este plătitoare de TVA?

Da. ARTHOC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ARTHOC SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARTHOC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARTHOC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].