Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARTARM SRL (CUI 26483847) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN 9012).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 138.468 lei (-51% față de 2024) și un profit net de 21.032 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 37.796 lei |
| 2017 | 24.680 lei |
| 2018 | 0 lei |
| 2019 | 200.000 lei |
| 2020 | 176.730 lei |
| 2021 | 281.000 lei |
| 2022 | 396.500 lei |
| 2023 | 579.832 lei |
| 2024 | 281.601 lei |
| 2025 | 138.468 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 138.468 | 281.601 | 579.832 | 396.500 | 281.000 | 176.730 | 200.000 | 0 | 24.680 | 37.796 |
| Profit net | 21.032 | 96.671 | 458.009 | 315.362 | 164.936 | 145.433 | 159.914 | -23.487 | 1.401 | 19.930 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | - | - | - |
| Active imobilizate | 312.918 | 340.280 | 80.318 | 8.051 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 1.060.893 | 982.417 | 1.216.028 | 757.766 | 442.284 | 318.820 | 181.739 | 31.660 | 133.777 | 141.159 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 31.312 | - | - | - | - |
| Creanțe | 142.546 | 2.662 | 5.000 | 5.000 | - | - | 31.312 | 31.312 | 31.312 | 29.392 |
| Datorii | 40.532 | 10.449 | 80.770 | 8.250 | 79 | 41.551 | 49.903 | 59.737 | 138.367 | 147.035 |
| Capitaluri proprii | 1.333.279 | 1.312.248 | 1.215.576 | 757.567 | 442.205 | 277.269 | 131.836 | -28.077 | -4.590 | -5.876 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 26,17 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARTARM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARTARM SRL în 2025 a fost de 138.468 lei, în scădere cu 51% față de 2024.
În 2025, ARTARM SRL a înregistrat un profit net de 21.032 lei.
Activitatea principală a ARTARM SRL este Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN 9012).
ARTARM SRL are sediul social la adresa Pantelimon Nr. 79, Sc. 1, Et. 1, Ap. 4, Camera nr. 3, București Sectorul 2, Jud. București, 21593.
Da. ARTARM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ARTARM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].