Marjă netă
SlabFirma a pierdut 17,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARTAFIERULUI SRL (CUI 16957277) este o societate cu răspundere limitată activă din Beiuș, județul Bihor, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN 4682).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 144.274 lei (-16% față de 2024) și o pierdere netă de 25.824 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 700.476 lei |
| 2017 | 642.769 lei |
| 2018 | 656.870 lei |
| 2019 | 587.042 lei |
| 2020 | 466.666 lei |
| 2021 | 433.013 lei |
| 2022 | 384.571 lei |
| 2023 | 234.623 lei |
| 2024 | 171.522 lei |
| 2025 | 144.274 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 144.274 | 171.522 | 234.623 | 384.571 | 433.013 | 466.666 | 587.042 | 656.870 | 642.769 | 700.476 |
| Profit net | -25.824 | -28.548 | -58.156 | -17.715 | -31.628 | -23.873 | -14.030 | -42.594 | -37.994 | -17.346 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 194 | 254 | 8.788 | 9.657 | 7.939 | 18.732 | 43.761 | 72.885 | 110.795 | 59.981 |
| Active circulante | 117.873 | 122.157 | 147.849 | 256.921 | 261.278 | 262.956 | 270.724 | 298.774 | 286.754 | 307.456 |
| Stocuri | 112.308 | 119.819 | 134.854 | 158.355 | 158.538 | 155.238 | 162.061 | 167.259 | 153.321 | 158.775 |
| Creanțe | 4.852 | 1.759 | 9.419 | 90.694 | 98.580 | 97.171 | 103.526 | 104.747 | 122.638 | 133.243 |
| Datorii | 503.038 | 481.558 | 477.770 | 529.555 | 517.274 | 498.116 | 507.041 | 550.184 | 533.480 | 465.375 |
| Capitaluri proprii | -384.971 | -359.147 | -321.133 | -262.977 | -248.057 | -216.428 | -192.556 | -178.525 | -135.931 | -97.938 |
Firma a pierdut 17,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
426% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARTAFIERULUI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARTAFIERULUI SRL în 2025 a fost de 144.274 lei, în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, ARTAFIERULUI SRL a înregistrat o pierdere netă de 25.824 lei.
Activitatea principală a ARTAFIERULUI SRL este Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN 4682).
ARTAFIERULUI SRL are sediul social la adresa Str. LUCIAN BLAGA Nr. 2, Municipiul Beiuș, Jud. Bihor, 0.
Da. ARTAFIERULUI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ARTAFIERULUI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].