ActivăSRL

ART CONSTRUCT MC SRL

Str. Decebal Nr. 116, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400205

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
32621294
Reg. Com.
J2013003719123
Înființată
30 decembrie 2013
Vechime
12 ani, 9 luni
Profit net 2025
6 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.12.2013

Rezumat

Pe scurt

ART CONSTRUCT MC SRL (CUI 32621294) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat un profit net de 5.597 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32621294
Nr. Reg. Com.
J2013003719123
EUID
ROONRC.J12/3719/2013
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
30 decembrie 2013
Vechime
12 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Decebal Nr. 116, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400205

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CIU••• MI••• CONSTAN•••
  • CO••• IO••• CIPR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 59.279 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+332,6% față de 2024

5.597 RON

2024: -2.406 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -36.816 RONAnul 2017: -53.522 RONAnul 2018: -8.211 RONAnul 2019: 30.710 RONAnul 2020: 39.034 RONAnul 2021: 951 RONAnul 2022: 234.383 RONAnul 2023: -1.200 RONAnul 2024: -2.406 RONAnul 2025: 5.597 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    234 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    951 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,32Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
76%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2020

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  3. Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2013 - 2015)
  1. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3719/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ART CONSTRUCT MC SRL

Este ART CONSTRUCT MC SRL activă?

Da. ART CONSTRUCT MC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut ART CONSTRUCT MC SRL în 2025?

În 2025, ART CONSTRUCT MC SRL a înregistrat un profit net de 5.597 lei.

Ce activitate are ART CONSTRUCT MC SRL?

Activitatea principală a ART CONSTRUCT MC SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul ART CONSTRUCT MC SRL?

ART CONSTRUCT MC SRL are sediul social la adresa Str. Decebal Nr. 116, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400205.

ART CONSTRUCT MC SRL este plătitoare de TVA?

Da. ART CONSTRUCT MC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ART CONSTRUCT MC SRL are datorii la ANAF?

Nu. ART CONSTRUCT MC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ART CONSTRUCT MC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].