ActivăSRL

ARS FLAVIATICA SRL

Str. Soldat Cristea Vasile Nr. 12, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

CAEN 9012: Activități de creație în domeniul artelor vizuale

CUI
33092825
Reg. Com.
J2014000671083
Înființată
24 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
107 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.04.2014

Rezumat

Pe scurt

ARS FLAVIATICA SRL (CUI 33092825) este o societate cu răspundere limitată activă din Făgăraș, județul Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN 9012).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 106.538 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 24.338 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33092825
Nr. Reg. Com.
J2014000671083
EUID
ROONRC.J2014000671083
Cod CAEN principal
9012 - Activități de creație în domeniul artelor vizuale
Data înființării
24 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Soldat Cristea Vasile Nr. 12, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PI••• VALENT•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+25,2% față de 2024

106.538 RON

2024: 85.127 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 208.578 RONAnul 2017: 170.448 RONAnul 2018: 191.896 RONAnul 2019: 138.099 RONAnul 2020: 228.364 RONAnul 2021: 309.565 RONAnul 2022: 169.159 RONAnul 2023: 74.337 RONAnul 2024: 85.127 RONAnul 2025: 106.538 RON

Profit net 2025

+131,9% față de 2024

24.338 RON

2024: -76.340 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 143.960 RONAnul 2017: 106.613 RONAnul 2018: 108.964 RONAnul 2019: 71.416 RONAnul 2020: 160.899 RONAnul 2021: 203.428 RONAnul 2022: 52.017 RONAnul 2023: -81.276 RONAnul 2024: -76.340 RONAnul 2025: 24.338 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    -81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    228 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    107 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,29Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
198%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

198% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/671/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARS FLAVIATICA SRL

Este ARS FLAVIATICA SRL activă?

Da. ARS FLAVIATICA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARS FLAVIATICA SRL?

Cifra de afaceri a ARS FLAVIATICA SRL în 2025 a fost de 106.538 lei, în creștere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut ARS FLAVIATICA SRL în 2025?

În 2025, ARS FLAVIATICA SRL a înregistrat un profit net de 24.338 lei.

Ce activitate are ARS FLAVIATICA SRL?

Activitatea principală a ARS FLAVIATICA SRL este Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN 9012).

Unde are sediul ARS FLAVIATICA SRL?

ARS FLAVIATICA SRL are sediul social la adresa Str. Soldat Cristea Vasile Nr. 12, Mun. Făgăraș, Jud. Brașov, 505200.

ARS FLAVIATICA SRL este plătitoare de TVA?

Da. ARS FLAVIATICA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ARS FLAVIATICA SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARS FLAVIATICA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARS FLAVIATICA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].