Marjă netă
SlabFirma a pierdut 53,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AROMA'S MULTI SERV SRL (CUI 33048927) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Pâncota, Oraș Pâncota, județul Arad, înființată în 2014 și radiată în 2026. Activitatea principală era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 437.088 lei (+50% față de 2022) și o pierdere netă de 233.810 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 27.874 lei |
| 2015 | 198.767 lei |
| 2016 | 359.920 lei |
| 2017 | 298.477 lei |
| 2018 | 220.959 lei |
| 2019 | 246.990 lei |
| 2020 | 238.451 lei |
| 2021 | 320.855 lei |
| 2022 | 291.198 lei |
| 2023 | 437.088 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 437.088 | 291.198 | 320.855 | 238.451 | 246.990 | 220.959 | 298.477 | 359.920 | 198.767 | 27.874 |
| Profit net | -233.810 | 108.333 | 112.581 | 71.823 | 78.109 | 93.585 | 87.151 | 57.931 | 2 | -26.783 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | - | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 228 | 378 |
| Active circulante | 35.239 | 652.467 | 551.089 | 491.615 | 395.590 | 272.428 | 178.732 | 95.383 | 115.328 | 60.631 |
| Stocuri | 23.804 | 256.327 | 219.356 | 167.596 | 151.034 | 89.922 | 36.091 | 39.242 | 109.568 | 58.073 |
| Creanțe | - | 96 | 3.069 | 6.747 | 6.531 | 8.166 | 308 | 5.127 | 177 | - |
| Datorii | 181.042 | 42.759 | 49.714 | 102.821 | 78.618 | 33.564 | 33.453 | 37.255 | 115.358 | 87.592 |
| Capitaluri proprii | -145.803 | 609.708 | 501.375 | 388.794 | 316.972 | 238.864 | 145.279 | 58.128 | 198 | -26.583 |
Firma a pierdut 53,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
514% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. AROMA'S MULTI SERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Cifra de afaceri a AROMA'S MULTI SERV SRL în 2023 a fost de 437.088 lei, în creștere cu 50% față de 2022.
În 2023, AROMA'S MULTI SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 233.810 lei.
Conform bilanțului pe 2023, AROMA'S MULTI SERV SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2022).
Activitatea principală a AROMA'S MULTI SERV SRL era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
AROMA'S MULTI SERV SRL avea sediul social la adresa TUDOR VLADIMIRESCU Nr. 71, Loc. Pâncota, Oraș Pâncota, Jud. Arad, 315600.
Nu. AROMA'S MULTI SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].