RadiatăSRL

ARNOS SRL

Cal. Bihorului Nr. 90, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410118

CAEN 1073: Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar

CUI
75798
Reg. Com.
J05/2295/1992
Înființată
7 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2013
7,2 mil. lei
Profit net 2013
143 mii lei
Angajați 2013
52

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 04.09.2014

Rezumat

Pe scurt

ARNOS SRL (CUI 75798) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 1992. Activitatea principală era Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN 1073).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 7,19 mil. lei (-5,4% față de 2012) și un profit net de 143.316 lei, cu 52 de angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
75798
Nr. Reg. Com.
J05/2295/1992
EUID
ROONRC.J05/2295/1992
Cod CAEN principal
1073 - Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
Data înființării
7 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Bihorului Nr. 90, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410118

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CAZ••• CRIST••• DUMI•••
  • Z••• ANDR••• DOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-5,4% față de 2012

7.193.567 RON

2012: 7.603.282 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil200820092010201120122013Anul 2008: 16.303.093 RONAnul 2009: 13.417.125 RONAnul 2010: 8.292.418 RONAnul 2011: 6.361.042 RONAnul 2012: 7.603.282 RONAnul 2013: 7.193.567 RON

Profit net 2013

+11903,0% față de 2012

143.316 RON

2012: 1.194 RON

050k100k150k200k200820092010201120122013Anul 2008: 169.866 RONAnul 2009: 27.947 RONAnul 2010: 142.199 RONAnul 2011: 7.207 RONAnul 2012: 1.194 RONAnul 2013: 143.316 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    7,2 mil. lei
    Profit net
    143 mii lei
    Angajați
    52
  • 2012

    Cifra de afaceri
    7,6 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    73
  • 2011

    Cifra de afaceri
    6,4 mil. lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    73
  • 2010

    Cifra de afaceri
    8,3 mil. lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    83
  • 2009

    Cifra de afaceri
    13,4 mil. lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    98
  • 2008

    Cifra de afaceri
    16,3 mil. lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    94

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăAtenție
2%Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,20Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,20 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,6%Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

7,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  2. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  4. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1992 - 1994)
  1. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2295/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARNOS SRL

Este ARNOS SRL activă?

Nu. ARNOS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARNOS SRL?

Cifra de afaceri a ARNOS SRL în 2013 a fost de 7.193.567 lei (7,19 mil. lei), în scădere cu 5,4% față de 2012.

Ce profit a avut ARNOS SRL în 2013?

În 2013, ARNOS SRL a înregistrat un profit net de 143.316 lei.

Câți angajați avea ARNOS SRL?

Conform bilanțului pe 2013, ARNOS SRL a avut în medie 52 de angajați (față de 73 de angajați în 2012).

Ce activitate avea ARNOS SRL?

Activitatea principală a ARNOS SRL era Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN 1073).

Unde avea sediul ARNOS SRL?

ARNOS SRL avea sediul social la adresa Cal. Bihorului Nr. 90, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410118.

ARNOS SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARNOS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARNOS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].