ActivăSRL

ARNOS BOLTING SRL

Str. Sobarilor Nr. 38A, Bl. 3, Sc. A, Et. 3, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270

CAEN 4674: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CUI
34157868
Reg. Com.
J12/569/2015
Înființată
26 februarie 2015
Vechime
11 ani, 7 luni
Profit net 2025
-21 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.02.2015

Rezumat

Pe scurt

ARNOS BOLTING SRL (CUI 34157868) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN 4674).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 20.755 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34157868
Nr. Reg. Com.
J12/569/2015
EUID
ROONRC.J12/569/2015
Cod CAEN principal
4674 - Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Data înființării
26 februarie 2015
Vechime
11 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sobarilor Nr. 38A, Bl. 3, Sc. A, Et. 3, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LOV••• ZOL••• ALB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 50.551 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.403 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 39.718 RONAnul 2019: 15.940 RONAnul 2020: 64.100 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 151.665 RONAnul 2023: 152.057 RONAnul 2024: 50.551 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-350,1% față de 2024

-20.755 RON

2024: 8.300 RON

-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -9.924 RONAnul 2017: -708 RONAnul 2018: 14.276 RONAnul 2019: 11.014 RONAnul 2020: 52.046 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 72.804 RONAnul 2023: 69.236 RONAnul 2024: 8.300 RONAnul 2025: -20.755 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -708 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2020202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,18Față de anul anterior: în creștere
20202022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în scădere
20202022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/569/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARNOS BOLTING SRL

Este ARNOS BOLTING SRL activă?

Da. ARNOS BOLTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut ARNOS BOLTING SRL în 2025?

În 2025, ARNOS BOLTING SRL a înregistrat o pierdere netă de 20.755 lei.

Ce activitate are ARNOS BOLTING SRL?

Activitatea principală a ARNOS BOLTING SRL este Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN 4674).

Unde are sediul ARNOS BOLTING SRL?

ARNOS BOLTING SRL are sediul social la adresa Str. Sobarilor Nr. 38A, Bl. 3, Sc. A, Et. 3, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400270.

ARNOS BOLTING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ARNOS BOLTING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ARNOS BOLTING SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARNOS BOLTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARNOS BOLTING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].