ActivăSRL

ARMOUR GLASS S.R.L.

Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 5, Bl. 312, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

CAEN 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor

CUI
43148834
Reg. Com.
J2020002038089
Înființată
6 octombrie 2020
Vechime
6 ani
Cifra de afaceri 2025
474 mii lei
Profit net 2025
28 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.10.2020

Rezumat

Pe scurt

ARMOUR GLASS S.R.L. (CUI 43148834) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2020. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 474.002 lei (+9,6% față de 2024) și un profit net de 28.350 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43148834
Nr. Reg. Com.
J2020002038089
EUID
ROONRC.J2020002038089
Cod CAEN principal
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Data înființării
6 octombrie 2020
Vechime
6 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 5, Bl. 312, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • B••• NICO••• ADR•••
  • ŞOL••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,6% față de 2024

474.002 RON

2024: 432.401 RON

0200k400k600k202020212022202320242025Anul 2020: 32.592 RONAnul 2021: 167.171 RONAnul 2022: 211.510 RONAnul 2023: 282.257 RONAnul 2024: 432.401 RONAnul 2025: 474.002 RON

Profit net 2025

-36,0% față de 2024

28.350 RON

2024: 44.297 RON

-20k020k40k60k202020212022202320242025Anul 2020: 12.413 RONAnul 2021: 41.339 RONAnul 2022: -19.259 RONAnul 2023: -10.440 RONAnul 2024: 44.297 RONAnul 2025: 28.350 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    474 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    432 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    282 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    212 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,70Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,70 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
17%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2038/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARMOUR GLASS S.R.L.

Este ARMOUR GLASS S.R.L. activă?

Da. ARMOUR GLASS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARMOUR GLASS S.R.L.?

Cifra de afaceri a ARMOUR GLASS S.R.L. în 2025 a fost de 474.002 lei, în creștere cu 9,6% față de 2024.

Ce profit a avut ARMOUR GLASS S.R.L. în 2025?

În 2025, ARMOUR GLASS S.R.L. a înregistrat un profit net de 28.350 lei.

Ce activitate are ARMOUR GLASS S.R.L.?

Activitatea principală a ARMOUR GLASS S.R.L. este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

Unde are sediul ARMOUR GLASS S.R.L.?

ARMOUR GLASS S.R.L. are sediul social la adresa Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 5, Bl. 312, Ap. 8, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500152.

ARMOUR GLASS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ARMOUR GLASS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ARMOUR GLASS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ARMOUR GLASS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARMOUR GLASS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].