Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARMEȘ SRL (CUI 12395184) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 1999 și radiată în 2024. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN 4799).
Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 20.982 lei (+4,2% față de 2022) și un profit net de 13.056 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 30.670 lei |
| 2015 | 9.925 lei |
| 2016 | - |
| 2017 | 0 lei |
| 2018 | 47.703 lei |
| 2019 | 22.298 lei |
| 2020 | 21.945 lei |
| 2021 | 22.023 lei |
| 2022 | 20.135 lei |
| 2023 | 20.982 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.982 | 20.135 | 22.023 | 21.945 | 22.298 | 47.703 | 0 | - | 9.925 | 30.670 |
| Profit net | 13.056 | 9.779 | 12.894 | 10.831 | 12.859 | 40.808 | 0 | 0 | - | 5.955 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | 2.891 | 3.265 | 3.640 | 4.015 | 4.390 | 4.765 | 4.765 | 4.765 | 5.603 |
| Active circulante | 23.079 | 7.296 | 20.827 | 29.873 | 24.813 | 54.171 | 22.247 | 22.247 | 22.247 | 17.894 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | - | - | - | 304 | 304 | 304 | 304 | 304 | 133 |
| Datorii | 0 | 164 | 88 | 22.403 | 149 | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 23.079 | 10.023 | 24.004 | 11.110 | 28.679 | 57.820 | 27.012 | 27.012 | 27.012 | 23.497 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ARMEȘ SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a ARMEȘ SRL în 2023 a fost de 20.982 lei, în creștere cu 4,2% față de 2022.
În 2023, ARMEȘ SRL a înregistrat un profit net de 13.056 lei.
Activitatea principală a ARMEȘ SRL era Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN 4799).
ARMEȘ SRL avea sediul social la adresa B-dul 1848 Nr. 56, Ap. 4, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 0540398.
Nu. ARMEȘ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].