ARKO SRL
Str. GHEORGHE ASACHI Nr. 4, Bl. A14, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800494
CAEN 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- CUI
- 5956330
- Reg. Com.
- J17/1864/1994
- Înființată
- 22 iulie 1994
- Vechime
- 32 de ani, 3 luni
- Cifra de afaceri 2013
- 0 lei
- Profit net 2013
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.07.1994
Rezumat
Pe scurt
ARKO SRL (CUI 5956330) este o societate cu răspundere limitată activă din Galați, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 11.981 lei (-90% față de 2010) și o pierdere netă de 10.578 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 5956330
- Nr. Reg. Com.
- J17/1864/1994
- EUID
- ROONRC.J17/1864/1994
- Cod CAEN principal
- 4719 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- Data înființării
- 22 iulie 1994
- Vechime
- 32 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. GHEORGHE ASACHI Nr. 4, Bl. A14, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800494
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ALICSAN••• I•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2013
0 RON
2012: 0 RON
Profit net 2013
0 RON
2012: 0 RON
Evoluție pe ani
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2012
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 12 mii lei
- Profit net
- -11 mii lei
- Angajați
- 1
2010
- Cifra de afaceri
- 116 mii lei
- Profit net
- -27 mii lei
- Angajați
- 2
2009
- Cifra de afaceri
- 128 mii lei
- Profit net
- -14 mii lei
- Angajați
- 3
2008
- Cifra de afaceri
- 172 mii lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- 3
Analiză
Indicatori financiari 2013
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,5% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
19.005% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2017
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2011
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 1996
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1864/1994.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ARKO SRL
Este ARKO SRL activă?
Da. ARKO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a ARKO SRL?
Cifra de afaceri a ARKO SRL în 2011 a fost de 11.981 lei, în scădere cu 90% față de 2010.
Ce profit a avut ARKO SRL în 2011?
În 2011, ARKO SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.578 lei.
Ce activitate are ARKO SRL?
Activitatea principală a ARKO SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
Unde are sediul ARKO SRL?
ARKO SRL are sediul social la adresa Str. GHEORGHE ASACHI Nr. 4, Bl. A14, Sc. 1, Et. 2, Ap. 11, Municipiul Galați, Jud. Galați, 800494.
ARKO SRL este plătitoare de TVA?
Nu. ARKO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
ARKO SRL are datorii la ANAF?
Nu. ARKO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ARKO SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].