Marjă netă
SlabFirma a pierdut 50,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARIES STRENGTH SRL (CUI 31278040) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2013. Activitatea principală este Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 33.879 lei (-18% față de 2024) și o pierdere netă de 17.208 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 43.614 lei |
| 2017 | 62.843 lei |
| 2018 | 20.841 lei |
| 2019 | 43.848 lei |
| 2020 | 32.436 lei |
| 2021 | 19.873 lei |
| 2022 | 41.061 lei |
| 2023 | 27.636 lei |
| 2024 | 41.189 lei |
| 2025 | 33.879 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 33.879 | 41.189 | 27.636 | 41.061 | 19.873 | 32.436 | 43.848 | 20.841 | 62.843 | 43.614 |
| Profit net | -17.208 | -22.749 | 4.596 | -40.951 | 3.860 | 2.015 | -4.719 | -24.969 | 31.800 | 13.678 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 84.588 | 84.588 | - | - | - | - |
| Active circulante | 24.085 | 23.408 | 58.996 | 62.623 | 57.473 | 66.309 | 101.513 | 112.941 | 129.381 | 97.976 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 13.325 | 20.033 | 30.399 | 324 | 2.139 | 330 | 333 | 113 | 113 | - |
| Datorii | 21.854 | 3.969 | 4.908 | 1.275 | 39.762 | 52.458 | 5.089 | 11.798 | 3.268 | 3.742 |
| Capitaluri proprii | 2.231 | 19.439 | 54.088 | 61.348 | 102.299 | 98.439 | 96.424 | 101.143 | 126.113 | 94.313 |
Firma a pierdut 50,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
91% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARIES STRENGTH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARIES STRENGTH SRL în 2025 a fost de 33.879 lei, în scădere cu 18% față de 2024.
În 2025, ARIES STRENGTH SRL a înregistrat o pierdere netă de 17.208 lei.
Activitatea principală a ARIES STRENGTH SRL este Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).
ARIES STRENGTH SRL are sediul social la adresa GIRLENI Nr. 13, Bl. C44, Sc. 1, Et. 5, Ap. 37, București Sectorul 6, Jud. București.
Nu. ARIES STRENGTH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ARIES STRENGTH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].