Marjă netă
SlabFirma a pierdut 6,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARIACELA SRL (CUI 35642623) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Visani, Comuna Visani, județul Brăila, înființată în 2016. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 547.535 lei (-16% față de 2024) și o pierdere netă de 33.896 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 158.852 lei |
| 2017 | 172.555 lei |
| 2018 | 236.182 lei |
| 2019 | 337.746 lei |
| 2020 | 349.062 lei |
| 2021 | 484.673 lei |
| 2022 | 1.653.984 lei |
| 2023 | 936.972 lei |
| 2024 | 654.968 lei |
| 2025 | 547.535 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 547.535 | 654.968 | 936.972 | 1.653.984 | 484.673 | 349.062 | 337.746 | 236.182 | 172.555 | 158.852 |
| Profit net | -33.896 | 73.942 | 131.892 | 267.443 | 32.247 | 453 | -4.643 | -17.049 | -19.329 | -11.686 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 80.899 | 847 | 847 | 847 | 847 | 847 | 847 | 847 | 847 | 847 |
| Active circulante | 565.980 | 621.870 | 490.527 | 407.656 | 240.828 | 111.258 | 152.234 | 116.159 | 59.769 | 41.403 |
| Stocuri | 509.831 | 540.142 | 467.603 | 376.209 | 220.318 | 100.389 | 144.838 | 110.417 | 59.760 | 41.273 |
| Creanțe | 15.917 | 6.701 | 10.412 | 4.866 | 17.834 | 4.813 | - | 5.325 | - | - |
| Datorii | 238.397 | 169.247 | 111.846 | 160.868 | 261.482 | 164.159 | 205.588 | 164.870 | 91.431 | 53.736 |
| Capitaluri proprii | 408.482 | 453.470 | 379.528 | 247.635 | -19.807 | -52.054 | -52.507 | -47.864 | -30.815 | -11.486 |
Firma a pierdut 6,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,37 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARIACELA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARIACELA SRL în 2025 a fost de 547.535 lei, în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, ARIACELA SRL a înregistrat o pierdere netă de 33.896 lei.
Activitatea principală a ARIACELA SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
ARIACELA SRL are sediul social la adresa CĂMINULUI Nr. 431, Sat Visani, Comuna Visani, Jud. Brăila, 817210.
Da. ARIACELA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ARIACELA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].