ActivăSRL

ARHITECTURA 4U SRL

Pţa. Timotei Cipariu Nr. 11, Sc. I, Et. V, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400191

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
23830984
Reg. Com.
J2008002073129
Înființată
7 mai 2008
Vechime
18 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
121 mii lei
Profit net 2025
38 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.05.2008

Rezumat

Pe scurt

ARHITECTURA 4U SRL (CUI 23830984) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 121.058 lei și un profit net de 38.078 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23830984
Nr. Reg. Com.
J2008002073129
EUID
ROONRC.J2008002073129
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
7 mai 2008
Vechime
18 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Timotei Cipariu Nr. 11, Sc. I, Et. V, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400191

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• ADRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

121.058 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.600 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 11.250 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 121.058 RON

Profit net 2025

38.078 RON

2024: 0 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.487 RONAnul 2017: -6.092 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 8.206 RONAnul 2022: -4.045 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 38.078 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,56Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,56 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2073/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARHITECTURA 4U SRL

Este ARHITECTURA 4U SRL activă?

Da. ARHITECTURA 4U SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARHITECTURA 4U SRL?

Cifra de afaceri a ARHITECTURA 4U SRL în 2025 a fost de 121.058 lei.

Ce profit a avut ARHITECTURA 4U SRL în 2025?

În 2025, ARHITECTURA 4U SRL a înregistrat un profit net de 38.078 lei.

Ce activitate are ARHITECTURA 4U SRL?

Activitatea principală a ARHITECTURA 4U SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul ARHITECTURA 4U SRL?

ARHITECTURA 4U SRL are sediul social la adresa Pța. Timotei Cipariu Nr. 11, Sc. I, Et. V, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400191.

ARHITECTURA 4U SRL este plătitoare de TVA?

Da. ARHITECTURA 4U SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ARHITECTURA 4U SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARHITECTURA 4U SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARHITECTURA 4U SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].