Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARFREEZE SRL (CUI 10088728) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Felnac, Comuna Felnac, județul Arad, înființată în 1997. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.981 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 51.294 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 38.153 lei |
| 2017 | 39.155 lei |
| 2018 | 39.889 lei |
| 2019 | 40.594 lei |
| 2020 | 41.508 lei |
| 2021 | 42.302 lei |
| 2022 | 67.393 lei |
| 2023 | 68.244 lei |
| 2024 | 68.095 lei |
| 2025 | 76.981 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 76.981 | 68.095 | 68.244 | 67.393 | 42.302 | 41.508 | 40.594 | 39.889 | 39.155 | 38.153 |
| Profit net | 51.294 | 44.789 | 40.410 | 20.365 | -8.757 | -14.736 | -42.076 | 188.228 | 26.980 | 66.150 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 74.631 | 74.631 | 74.631 | 98.032 | 97.920 | 97.920 | 97.920 | 97.920 | 97.920 | 97.920 |
| Active circulante | 520.925 | 469.502 | 424.475 | 360.792 | 340.010 | 344.490 | 363.811 | 403.323 | 1.676.344 | 1.647.873 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 5.613 | 4.762 | 4.130 | - | - | 6.635 | - | 90 | - | - |
| Datorii | 337.349 | 337.220 | 336.982 | 337.110 | 336.581 | 332.304 | 336.889 | 334.326 | 1.795.574 | 1.794.083 |
| Capitaluri proprii | 258.207 | 206.913 | 162.124 | 121.714 | 101.349 | 110.106 | 124.842 | 166.917 | -21.310 | -48.290 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,54 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARFREEZE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARFREEZE SRL în 2025 a fost de 76.981 lei, în creștere cu 13% față de 2024.
În 2025, ARFREEZE SRL a înregistrat un profit net de 51.294 lei.
Activitatea principală a ARFREEZE SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
ARFREEZE SRL are sediul social la adresa FELNAC Nr. 32A, Sat Felnac, Comuna Felnac, Jud. Arad, 317125.
Nu. ARFREEZE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ARFREEZE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].