ActivăSRL

ARES & G.V. S.R.L.

Str. Simion Bărnuţiu Nr. 13, Et. 2, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300133

CAEN 2910: Fabricarea autovehiculelor de transport rutier

CUI
26235132
Reg. Com.
J35/2235/2009
Înființată
18 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2015
713 mii lei
Profit net 2015
1 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.11.2009

Rezumat

Pe scurt

ARES & G.V. S.R.L. (CUI 26235132) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2009. Activitatea principală este Fabricarea autovehiculelor de transport rutier (CAEN 2910).

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 713.070 lei (-55% față de 2014) și un profit net de 1 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26235132
Nr. Reg. Com.
J35/2235/2009
EUID
ROONRC.J35/2235/2009
Cod CAEN principal
2910 - Fabricarea autovehiculelor de transport rutier
Data înființării
18 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Simion Bărnuţiu Nr. 13, Et. 2, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300133

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MANE••• LU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2015

-55,1% față de 2014

713.070 RON

2014: 1.588.948 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2009201020112012201320142015Anul 2009: 1.260 RONAnul 2010: 355.062 RONAnul 2011: 3.323.954 RONAnul 2012: 3.125.046 RONAnul 2013: 3.601.443 RONAnul 2014: 1.588.948 RONAnul 2015: 713.070 RON

Profit net 2015

+100,0% față de 2014

1 RON

2014: -486.795 RON

-1 mil-500k0500k1 mil2009201020112012201320142015Anul 2009: 831 RONAnul 2010: -70 RONAnul 2011: -1.345 RONAnul 2012: -670.568 RONAnul 2013: 507.619 RONAnul 2014: -486.795 RONAnul 2015: 1 RON

Evoluție pe ani

  • 2015

    Cifra de afaceri
    713 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -487 mii lei
    Angajați
    15
  • 2013

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    508 mii lei
    Angajați
    19
  • 2012

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    -671 mii lei
    Angajați
    20
  • 2011

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    19
  • 2010

    Cifra de afaceri
    355 mii lei
    Profit net
    -70 lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    831 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2015

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
128%Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

128% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2235/2009, sub denumirea ARES & G.V. SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARES & G.V. S.R.L.

Este ARES & G.V. S.R.L. activă?

Da. ARES & G.V. S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARES & G.V. S.R.L.?

Cifra de afaceri a ARES & G.V. S.R.L. în 2015 a fost de 713.070 lei, în scădere cu 55% față de 2014.

Ce profit a avut ARES & G.V. S.R.L. în 2015?

În 2015, ARES & G.V. S.R.L. a înregistrat un profit net de 1 lei.

Ce activitate are ARES & G.V. S.R.L.?

Activitatea principală a ARES & G.V. S.R.L. este Fabricarea autovehiculelor de transport rutier (CAEN 2910).

Unde are sediul ARES & G.V. S.R.L.?

ARES & G.V. S.R.L. are sediul social la adresa Str. Simion Bărnuțiu Nr. 13, Et. 2, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300133.

ARES & G.V. S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ARES & G.V. S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ARES & G.V. S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ARES & G.V. S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARES & G.V. S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].