ActivăSRL

ARENA RESIDENCE SRL

Str. Ştefan cel Mare Nr. 32C, Sc. 1, Et. P, Mun. Bacău, Jud. Bacău

CAEN 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară

CUI
31400040
Reg. Com.
J2013000313041
Înființată
22 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
5,3 mil. lei
Profit net 2025
2,5 mil. lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.03.2013

Rezumat

Pe scurt

ARENA RESIDENCE SRL (CUI 31400040) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2013. Activitatea principală este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 6812).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,35 mil. lei (-20% față de 2024) și un profit net de 2,53 mil. lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31400040
Nr. Reg. Com.
J2013000313041
EUID
ROONRC.J2013000313041
Cod CAEN principal
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înființării
22 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ştefan cel Mare Nr. 32C, Sc. 1, Et. P, Mun. Bacău, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SACHELA••• •• GI•••
  • SACHELA••• MON••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,9% față de 2024

5.348.660 RON

2024: 6.681.276 RON

010 mil20 mil30 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.788.128 RONAnul 2017: 8.920.799 RONAnul 2018: 9.752.787 RONAnul 2019: 8.019.053 RONAnul 2020: 2.902.715 RONAnul 2021: 22.079.827 RONAnul 2022: 8.538.972 RONAnul 2023: 5.196.224 RONAnul 2024: 6.681.276 RONAnul 2025: 5.348.660 RON

Profit net 2025

-6,7% față de 2024

2.530.400 RON

2024: 2.713.012 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.268.506 RONAnul 2017: 2.495.480 RONAnul 2018: 3.517.092 RONAnul 2019: 1.630.205 RONAnul 2020: 972.909 RONAnul 2021: 7.637.478 RONAnul 2022: 2.794.516 RONAnul 2023: 2.600.269 RONAnul 2024: 2.713.012 RONAnul 2025: 2.530.400 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,3 mil. lei
    Profit net
    2,5 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6,7 mil. lei
    Profit net
    2,7 mil. lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    5,2 mil. lei
    Profit net
    2,6 mil. lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    8,5 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    22,1 mil. lei
    Profit net
    7,6 mil. lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    973 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8,0 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9,8 mil. lei
    Profit net
    3,5 mil. lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8,9 mil. lei
    Profit net
    2,5 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    9,8 mil. lei
    Profit net
    2,3 mil. lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/313/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARENA RESIDENCE SRL

Este ARENA RESIDENCE SRL activă?

Da. ARENA RESIDENCE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ARENA RESIDENCE SRL?

Cifra de afaceri a ARENA RESIDENCE SRL în 2025 a fost de 5.348.660 lei (5,35 mil. lei), în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut ARENA RESIDENCE SRL în 2025?

În 2025, ARENA RESIDENCE SRL a înregistrat un profit net de 2,53 mil. lei (2.530.400 lei).

Ce activitate are ARENA RESIDENCE SRL?

Activitatea principală a ARENA RESIDENCE SRL este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 6812).

Unde are sediul ARENA RESIDENCE SRL?

ARENA RESIDENCE SRL are sediul social la adresa Str. Ștefan cel Mare Nr. 32C, Sc. 1, Et. P, Mun. Bacău, Jud. Bacău.

ARENA RESIDENCE SRL este plătitoare de TVA?

Da. ARENA RESIDENCE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ARENA RESIDENCE SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARENA RESIDENCE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARENA RESIDENCE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].