Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARDESIGN CO SRL (CUI 15443880) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Grivița, Comuna Grivița, județul Vaslui, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,12 mil. lei (-8,5% față de 2024) și un profit net de 231.091 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.358.803 lei |
| 2017 | 1.293.056 lei |
| 2018 | 1.261.601 lei |
| 2019 | 1.513.371 lei |
| 2020 | 1.360.101 lei |
| 2021 | 1.223.663 lei |
| 2022 | 1.275.532 lei |
| 2023 | 952.814 lei |
| 2024 | 1.227.788 lei |
| 2025 | 1.123.329 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.123.329 | 1.227.788 | 952.814 | 1.275.532 | 1.223.663 | 1.360.101 | 1.513.371 | 1.261.601 | 1.293.056 | 1.358.803 |
| Profit net | 231.091 | 298.690 | 145.715 | 77.223 | 166.098 | 659.801 | 537.579 | 594.101 | 447.425 | 434.865 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 8 | 8 | 6 |
| Active imobilizate | 1.432.013 | 1.532.664 | 1.641.908 | 1.757.192 | 1.915.441 | 1.758.086 | 1.886.596 | 1.995.850 | 1.809.193 | 1.876.211 |
| Active circulante | 55.554 | 206.218 | 79.228 | 230.957 | 309.660 | 850.101 | 457.213 | 376.389 | 257.292 | 379.279 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - |
| Creanțe | 32.014 | 128.566 | 46.985 | 177.430 | 15.732 | 273.772 | 98.510 | 36.988 | 4.496 | 174.250 |
| Datorii | 567.173 | 696.181 | 702.950 | 1.066.629 | 636.940 | 719.336 | 526.415 | 670.234 | 621.185 | 870.894 |
| Capitaluri proprii | 921.654 | 1.044.959 | 1.086.991 | 941.276 | 1.589.013 | 1.897.955 | 1.826.568 | 1.703.421 | 1.442.479 | 1.383.053 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 9,8% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARDESIGN CO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARDESIGN CO SRL în 2025 a fost de 1.123.329 lei (1,12 mil. lei), în scădere cu 8,5% față de 2024.
În 2025, ARDESIGN CO SRL a înregistrat un profit net de 231.091 lei.
Activitatea principală a ARDESIGN CO SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).
ARDESIGN CO SRL are sediul social la adresa Sat Grivița, Comuna Grivița, Jud. Vaslui, 6416.
Da. ARDESIGN CO SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ARDESIGN CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].