RadiatăSRL

ARCTURUSTECH S.R.L.

Str. Oaşului Nr. 86-90, Bl. H1, Et. 5, Ap. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 5829: Activități de editare a altor produse software

CUI
45813941
Reg. Com.
J12/1394/2022
Înființată
17 martie 2022
Vechime
4 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2024
112 mii lei
Profit net 2024
35 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.05.2026

Rezumat

Pe scurt

ARCTURUSTECH S.R.L. (CUI 45813941) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 112.036 lei (-71% față de 2023) și un profit net de 34.615 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45813941
Nr. Reg. Com.
J12/1394/2022
EUID
ROONRC.J12/1394/2022
Cod CAEN principal
5829 - Activități de editare a altor produse software
Data înființării
17 martie 2022
Vechime
4 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oaşului Nr. 86-90, Bl. H1, Et. 5, Ap. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LUCA••• LAVI••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-70,7% față de 2023

112.036 RON

2023: 382.282 RON

0100k200k300k400k202220232024Anul 2022: 232.481 RONAnul 2023: 382.282 RONAnul 2024: 112.036 RON

Profit net 2024

-88,5% față de 2023

34.615 RON

2023: 300.235 RON

0100k200k300k400k202220232024Anul 2022: 182.967 RONAnul 2023: 300.235 RONAnul 2024: 34.615 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    382 mii lei
    Profit net
    300 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    183 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
9,34Față de anul anterior: în scădere
202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,34 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
10%Față de anul anterior: în creștere
202220232024

10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  5. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  6. Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea.

Vezi toată cronologia (6 evenimente în plus, 2022 - 2025)
  1. 2025

    Stări noi la ONRC

    Dizolvare; Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea.

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1394/2022.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ARCTURUSTECH S.R.L.

Este ARCTURUSTECH S.R.L. activă?

Nu. ARCTURUSTECH S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a ARCTURUSTECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a ARCTURUSTECH S.R.L. în 2024 a fost de 112.036 lei, în scădere cu 71% față de 2023.

Ce profit a avut ARCTURUSTECH S.R.L. în 2024?

În 2024, ARCTURUSTECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 34.615 lei.

Câți angajați avea ARCTURUSTECH S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2024, ARCTURUSTECH S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate avea ARCTURUSTECH S.R.L.?

Activitatea principală a ARCTURUSTECH S.R.L. era Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).

Unde avea sediul ARCTURUSTECH S.R.L.?

ARCTURUSTECH S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Oașului Nr. 86-90, Bl. H1, Et. 5, Ap. 45, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ARCTURUSTECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ARCTURUSTECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARCTURUSTECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].