ARBITAR SRL Radiată SRL

Înființată 03.05.2006
Str. GĂRII Nr. 3, Sat Şimian, Comuna Şimian, Jud. Mehedinţi, 0 4634, Comerț cu ridicata al băuturilor

Prezentare

Pe scurt

ARBITAR SRL (CUI 18632450) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Șimian, Comuna Șimian, județul Mehedinți, înființată în 2006 și radiată în 2014. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

Ultimul bilanț, din 2009, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 6.113 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2009
-
Profit net 2009
−6.113lei
−152,5%, față de 2008
Angajați 2009
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
20ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2009
Cifra de afaceri
AnValoare
2008105.610 lei
2009-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20092008
Cifra de afaceri-105.610
Profit net-6.11311.637
Număr mediu de angajați--
Active imobilizate8.6628.662
Active circulante159.671159.724
Stocuri151.431151.431
Creanțe7.6457.315
Datorii108.717102.657
Capitaluri proprii59.61665.729
Ultimul bilanț: 2009. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2009

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,47 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
65% Față de anul anterior: în creștere

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 07.03.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
18632450
Nr. Reg. Com.
J25/223/2006
EUID
ROONRC.J25/223/2006
Cod CAEN principal
4634, Comerț cu ridicata al băuturilor
Data înființării
3 mai 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2009)
Adresă sediu
Str. GĂRII Nr. 3, Sat Şimian, Comuna Şimian, Jud. Mehedinţi, 0
Domiciliu fiscal
Str. GARII Nr. 3, Sat Şimian Com. Şimian, Jud. Mehedinţi, 227445

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0752••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

0

Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2014
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stări noi la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006. ONRC
2012
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2006
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Mehedinți cu nr. J25/223/2006. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ARBITAR SRL

Este ARBITAR SRL activă?

Nu. ARBITAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Ce profit a avut ARBITAR SRL în 2009?

În 2009, ARBITAR SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.113 lei.

Ce activitate avea ARBITAR SRL?

Activitatea principală a ARBITAR SRL era Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

Unde avea sediul ARBITAR SRL?

ARBITAR SRL avea sediul social la adresa Str. GĂRII Nr. 3, Sat Șimian, Comuna Șimian, Jud. Mehedinți, 0.

ARBITAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. ARBITAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ARBITAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].