Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARAMIS SRL (CUI 24483646) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Urleasca, Comuna Traian, județul Brăila, înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 408.978 lei (-2,9% față de 2024) și un profit net de 36.903 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 280.550 lei |
| 2017 | 297.659 lei |
| 2018 | 261.698 lei |
| 2019 | 208.149 lei |
| 2020 | 132.900 lei |
| 2021 | 146.976 lei |
| 2022 | 220.654 lei |
| 2023 | 299.270 lei |
| 2024 | 421.295 lei |
| 2025 | 408.978 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 408.978 | 421.295 | 299.270 | 220.654 | 146.976 | 132.900 | 208.149 | 261.698 | 297.659 | 280.550 |
| Profit net | 36.903 | -82.312 | 9.785 | 23.123 | -22.522 | -9.526 | -29.429 | 9.387 | -29.433 | -13.114 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Active imobilizate | 293.239 | 42.150 | 31.075 | - | - | - | 14.945 | 31.249 | 47.553 | 63.857 |
| Active circulante | 58.449 | 64.616 | 161.199 | 28.868 | -5.626 | 32.481 | 60.875 | 75.877 | 29.748 | 54.685 |
| Stocuri | 47.820 | 60.296 | 159.193 | 28.274 | -5.710 | 19.333 | 47.964 | 25.805 | 28.481 | 47.916 |
| Creanțe | -2.686 | 2.505 | 547 | 547 | - | 12.636 | 12.388 | 7.886 | 752 | 3.897 |
| Datorii | 681.867 | 485.778 | 432.165 | 323.133 | 233.598 | 449.183 | 482.997 | 484.873 | 464.435 | 476.243 |
| Capitaluri proprii | -330.179 | -379.012 | -239.891 | -294.265 | -239.224 | -416.702 | -407.177 | -377.747 | -387.134 | -357.701 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 8,6% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
194% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARAMIS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARAMIS SRL în 2025 a fost de 408.978 lei, în scădere cu 2,9% față de 2024.
În 2025, ARAMIS SRL a înregistrat un profit net de 36.903 lei.
Activitatea principală a ARAMIS SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
ARAMIS SRL are sediul social la adresa Eternității Nr. 2, Sat Urleasca, Comuna Traian, Jud. Brăila.
Da. ARAMIS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ARAMIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].