ActivăSRL

AQUA D & P INDUSTRIES SRL

Str. Tractoriştilor Nr. 33, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

CAEN 3700: Colectarea și epurarea apelor uzate

CUI
34996886
Reg. Com.
J2015002742120
Înființată
14 septembrie 2015
Vechime
11 ani
Cifra de afaceri 2025
1,3 mil. lei
Profit net 2025
786 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.09.2015

Rezumat

Pe scurt

AQUA D & P INDUSTRIES SRL (CUI 34996886) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN 3700).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,31 mil. lei (+60% față de 2024) și un profit net de 785.546 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34996886
Nr. Reg. Com.
J2015002742120
EUID
ROONRC.J2015002742120
Cod CAEN principal
3700 - Colectarea și epurarea apelor uzate
Data înființării
14 septembrie 2015
Vechime
11 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tractoriştilor Nr. 33, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CHE••• DOR•••
  • R••• POMPI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+60,2% față de 2024

1.312.189 RON

2024: 819.335 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 396.000 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 375.229 RONAnul 2019: 603.433 RONAnul 2020: 380.538 RONAnul 2021: 459.879 RONAnul 2022: 276.909 RONAnul 2023: 467.450 RONAnul 2024: 819.335 RONAnul 2025: 1.312.189 RON

Profit net 2025

+59,7% față de 2024

785.546 RON

2024: 492.035 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 349.072 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 259.684 RONAnul 2019: 430.650 RONAnul 2020: 190.678 RONAnul 2021: 305.931 RONAnul 2022: 136.084 RONAnul 2023: 255.481 RONAnul 2024: 492.035 RONAnul 2025: 785.546 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    786 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    819 mii lei
    Profit net
    492 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    467 mii lei
    Profit net
    255 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    306 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    191 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    603 mii lei
    Profit net
    431 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    375 mii lei
    Profit net
    260 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    396 mii lei
    Profit net
    349 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
60%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 59,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,43Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 43% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
45%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2742/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AQUA D & P INDUSTRIES SRL

Este AQUA D & P INDUSTRIES SRL activă?

Da. AQUA D & P INDUSTRIES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AQUA D & P INDUSTRIES SRL?

Cifra de afaceri a AQUA D & P INDUSTRIES SRL în 2025 a fost de 1.312.189 lei (1,31 mil. lei), în creștere cu 60% față de 2024.

Ce profit a avut AQUA D & P INDUSTRIES SRL în 2025?

În 2025, AQUA D & P INDUSTRIES SRL a înregistrat un profit net de 785.546 lei.

Ce activitate are AQUA D & P INDUSTRIES SRL?

Activitatea principală a AQUA D & P INDUSTRIES SRL este Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN 3700).

Unde are sediul AQUA D & P INDUSTRIES SRL?

AQUA D & P INDUSTRIES SRL are sediul social la adresa Str. Tractoriștilor Nr. 33, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401.

AQUA D & P INDUSTRIES SRL este plătitoare de TVA?

Da. AQUA D & P INDUSTRIES SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

AQUA D & P INDUSTRIES SRL are datorii la ANAF?

Nu. AQUA D & P INDUSTRIES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AQUA D & P INDUSTRIES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].