APULIR SRL Lichidare SRL

Înființată 10.04.2013
ŞESUL DE SUS Nr. 67, Bl. Corp 1, Sc. 2, Et. 1, Ap. 18, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Jud. Cluj, 407280 7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management

Prezentare

Pe scurt

APULIR SRL (CUI 31487748) este o societate cu răspundere limitată din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022). Firma este în lichidare.

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 16,3 mil. lei (-31% față de 2019) și un profit net de 247.489 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2020
16,3 millei
−31,5%, față de 2019
Profit net 2020
247,5 miilei
−56,8%, față de 2019
Angajați 2020
1
0,0%, față de 2019
Marjă netă
1,5%
Capital social
210lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2013-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
20130 lei
201430.194 lei
201564.061 lei
2016341.453 lei
201923.822.316 lei
202016.322.195 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202020192016201520142013
Cifra de afaceri16.322.19523.822.316341.45364.06130.1940
Profit net247.489573.04625.39155.100-351.097-529
Număr mediu de angajați11----
Active imobilizate2.820.5932.626.470----
Active circulante12.620.25410.175.387216.62984.42929.257201
Stocuri144.246129.592----
Creanțe11.810.1059.547.0113.23316.32010.887-
Datorii12.966.12010.573.660487.564380.755380.683530
Capitaluri proprii2.475.6862.228.197-270.935-296.326-351.426-329
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

De urmărit
1,5% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,97 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 97% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
84% Față de anul anterior: stabil

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FalimentEste sub incidența Legii nr. 85/2014
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 10.04.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
31487748
Nr. Reg. Com.
J12/1148/2013
EUID
ROONRC.J12/1148/2013
Cod CAEN principal
7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
10 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
210 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
ŞESUL DE SUS Nr. 67, Bl. Corp 1, Sc. 2, Et. 1, Ap. 18, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Jud. Cluj, 407280
Domiciliu fiscal
Str. Şesul de sus Nr. 67, Sat Floreşti Com. Floreşti, Jud. Cluj, 407280

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0745••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ••• CREOȘTE••• MA•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. 2 schimbări în conducerea firmei Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit. ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Faliment ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Insolvență ONRC
2025
  1. Stări noi la ONRC Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014. ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2023
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2019
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2013
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre APULIR SRL

Este APULIR SRL activă?

Nu. APULIR SRL este în lichidare.

Care este cifra de afaceri a APULIR SRL?

Cifra de afaceri a APULIR SRL în 2020 a fost de 16.322.195 lei (16,3 mil. lei), în scădere cu 31% față de 2019.

Ce profit a avut APULIR SRL în 2020?

În 2020, APULIR SRL a înregistrat un profit net de 247.489 lei.

Ce activitate are APULIR SRL?

Activitatea principală a APULIR SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul APULIR SRL?

APULIR SRL are sediul social la adresa ȘESUL DE SUS Nr. 67, Bl. Corp 1, Sc. 2, Et. 1, Ap. 18, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.

APULIR SRL este plătitoare de TVA?

Nu. APULIR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

APULIR SRL are datorii la ANAF?

Nu. APULIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre APULIR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].