APPGROUND SRL Funcțiune SRL

Înființată 22.05.2015
BUZEŞTI Nr. 50-52, Et. 11, MODUL 40, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti 5829, Activități de editare a altor produse software

Prezentare

Pe scurt

APPGROUND SRL (CUI 34551691) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 193.479 lei și un profit net de 165.326 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2019
193,5 miilei
+273,0%, față de 2017
Profit net 2019
165,3 miilei
+3.888,4%, față de 2017
Angajați 2019
-
Marjă netă
85,4%
Capital social
300lei
Vechime
11ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2019
Cifra de afaceri
AnValoare
2015729 lei
201618.365 lei
201751.873 lei
2019193.479 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2019201720162015
Cifra de afaceri193.47951.87318.365729
Profit net165.326-4.3643.813-
Număr mediu de angajați----
Active imobilizate10.63048.53660.607254
Active circulante337.16434.14328.464317
Stocuri3.322---
Creanțe16.0927.4717.266-
Datorii104.11984.49285.6871.000
Capitaluri proprii244.508-9803.384-429
Ultimul bilanț: 2019. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2019

Marjă netă

Bun
85% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 85,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
3,24 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
30% Față de anul anterior: în scădere

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 22.05.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
34551691
Nr. Reg. Com.
J40/6218/2015
EUID
ROONRC.J40/6218/2015
Cod CAEN principal
5829, Activități de editare a altor produse software
Data înființării
22 mai 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
300 lei (bilanț 2019)
Adresă sediu
BUZEŞTI Nr. 50-52, Et. 11, MODUL 40, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str. Buzeşti Nr. 50-52, MODUL 40, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MIHA••• OVI••• COS•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2020
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2019
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/6218/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre APPGROUND SRL

Este APPGROUND SRL activă?

Da. APPGROUND SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a APPGROUND SRL?

Cifra de afaceri a APPGROUND SRL în 2019 a fost de 193.479 lei.

Ce profit a avut APPGROUND SRL în 2019?

În 2019, APPGROUND SRL a înregistrat un profit net de 165.326 lei.

Ce activitate are APPGROUND SRL?

Activitatea principală a APPGROUND SRL este Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).

Unde are sediul APPGROUND SRL?

APPGROUND SRL are sediul social la adresa BUZEȘTI Nr. 50-52, Et. 11, MODUL 40, București Sectorul 1, Jud. București.

APPGROUND SRL este plătitoare de TVA?

Nu. APPGROUND SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

APPGROUND SRL are datorii la ANAF?

Nu. APPGROUND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre APPGROUND SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].