RadiatăSRL

APIS PROD ROM S.R.L.

Intr. NOUA Nr. 2, Com. Mogoşoaia, Jud. Ilfov

CAEN 9999

CUI
7957642
Reg. Com.
J40/9904/1995
Înființată
16 noiembrie 1995
Vechime
30 de ani, 11 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 11.07.2002

Rezumat

Pe scurt

APIS PROD ROM S.R.L. (CUI 7957642) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Mogoșoaia, județul Ilfov, înființată în 1995 și radiată în 2002. Activitatea principală era codul CAEN 9999.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7957642
Nr. Reg. Com.
J40/9904/1995
EUID
ROONRC.J40/9904/1995
Cod CAEN principal
9999 - N/A
Data înființării
16 noiembrie 1995
Vechime
30 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Intr. NOUA Nr. 2, Com. Mogoşoaia, Jud. Ilfov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • RO••• •• MARI•••
  • STE••• •• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2002

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J40/9904/1995, sub denumirea APIS PROD ROM SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre APIS PROD ROM S.R.L.

Este APIS PROD ROM S.R.L. activă?

Nu. APIS PROD ROM S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.

Ce activitate avea APIS PROD ROM S.R.L.?

Activitatea principală a APIS PROD ROM S.R.L. era codul CAEN 9999.

Unde avea sediul APIS PROD ROM S.R.L.?

APIS PROD ROM S.R.L. avea sediul social la adresa Intr. NOUA Nr. 2, Com. Mogoșoaia, Jud. Ilfov.

APIS PROD ROM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. APIS PROD ROM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre APIS PROD ROM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].