ActivăSRL

ANVE WORKSHOP S.R.L.

Bld. George Enescu Nr. 30, Bl. E71, Sc. B, Ap. 13, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720233

CAEN 7410: Activități de design specializat

CUI
38625040
Reg. Com.
J33/2025/2017
Înființată
20 decembrie 2017
Vechime
8 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
47 mii lei
Profit net 2025
26 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.12.2017

Rezumat

Pe scurt

ANVE WORKSHOP S.R.L. (CUI 38625040) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de design specializat (CAEN 7410).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 47.271 lei (-44% față de 2024) și un profit net de 26.298 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38625040
Nr. Reg. Com.
J33/2025/2017
EUID
ROONRC.J33/2025/2017
Cod CAEN principal
7410 - Activități de design specializat
Data înființării
20 decembrie 2017
Vechime
8 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. George Enescu Nr. 30, Bl. E71, Sc. B, Ap. 13, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720233

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VEZE••• RĂZ••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-44,1% față de 2024

47.271 RON

2024: 84.499 RON

050k100k150k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 85.433 RONAnul 2019: 120.624 RONAnul 2020: 114.356 RONAnul 2021: 28.573 RONAnul 2022: 62.886 RONAnul 2023: 11.996 RONAnul 2024: 84.499 RONAnul 2025: 47.271 RON

Profit net 2025

-42,0% față de 2024

26.298 RON

2024: 45.359 RON

-50k050k100k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 66.401 RONAnul 2019: 75.472 RONAnul 2020: 36.673 RONAnul 2021: -45.908 RONAnul 2022: -17.230 RONAnul 2023: -48.264 RONAnul 2024: 45.359 RONAnul 2025: 26.298 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    66 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
56%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
7,45Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,45 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

6,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/2025/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANVE WORKSHOP S.R.L.

Este ANVE WORKSHOP S.R.L. activă?

Da. ANVE WORKSHOP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANVE WORKSHOP S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANVE WORKSHOP S.R.L. în 2025 a fost de 47.271 lei, în scădere cu 44% față de 2024.

Ce profit a avut ANVE WORKSHOP S.R.L. în 2025?

În 2025, ANVE WORKSHOP S.R.L. a înregistrat un profit net de 26.298 lei.

Ce activitate are ANVE WORKSHOP S.R.L.?

Activitatea principală a ANVE WORKSHOP S.R.L. este Activități de design specializat (CAEN 7410).

Unde are sediul ANVE WORKSHOP S.R.L.?

ANVE WORKSHOP S.R.L. are sediul social la adresa Bld. George Enescu Nr. 30, Bl. E71, Sc. B, Ap. 13, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720233.

ANVE WORKSHOP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ANVE WORKSHOP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANVE WORKSHOP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANVE WORKSHOP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANVE WORKSHOP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].