Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANTRIM SRL (CUI 14447158) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Osoi, Comuna Comarna, județul Iași, înființată în 2002. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 313.774 lei (-50% față de 2024) și un profit net de 4.297 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 483.260 lei |
| 2017 | 439.248 lei |
| 2018 | 383.914 lei |
| 2019 | 385.821 lei |
| 2020 | 466.303 lei |
| 2021 | 583.998 lei |
| 2022 | 625.943 lei |
| 2023 | 600.309 lei |
| 2024 | 633.839 lei |
| 2025 | 313.774 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 313.774 | 633.839 | 600.309 | 625.943 | 583.998 | 466.303 | 385.821 | 383.914 | 439.248 | 483.260 |
| Profit net | 4.297 | 10.098 | -17.503 | -22.668 | 4.117 | -17.005 | -36.585 | -15.287 | -25.507 | 13.979 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | - | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | 27.355 | 42.855 | 48.855 | 57.855 | 68.855 | 79.315 | 89.735 |
| Active circulante | 107.194 | 112.623 | 158.323 | 155.048 | 92.040 | 142.820 | 129.193 | 100.910 | 85.405 | 89.019 |
| Stocuri | 104.839 | 109.713 | 156.848 | 146.172 | 83.690 | 116.896 | 101.103 | 83.394 | 68.371 | 68.323 |
| Creanțe | - | - | 191 | 2.618 | 2.679 | 19.505 | 19.730 | 14.925 | 14.549 | 18.639 |
| Datorii | 192.900 | 202.626 | 258.425 | 265.000 | 194.824 | 255.821 | 264.189 | 210.321 | 189.989 | 177.423 |
| Capitaluri proprii | -85.706 | -90.003 | -100.102 | -82.597 | -59.929 | -64.146 | -77.141 | -40.556 | -25.269 | 1.331 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
180% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANTRIM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANTRIM SRL în 2025 a fost de 313.774 lei, în scădere cu 50% față de 2024.
În 2025, ANTRIM SRL a înregistrat un profit net de 4.297 lei.
Activitatea principală a ANTRIM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
ANTRIM SRL are sediul social la adresa Sat Osoi, Comuna Comarna, Jud. Iași, 707110.
Da. ANTRIM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ANTRIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].