ActivăSRL

ANTOSERADRI SRL

Str. Pârâului Nr. 3, Bl. 11, Sc. B, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

CAEN 7739: Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CUI
36549981
Reg. Com.
J2016001951087
Înființată
21 septembrie 2016
Vechime
10 ani
Cifra de afaceri 2025
1 mii lei
Profit net 2025
-16 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.09.2016

Rezumat

Pe scurt

ANTOSERADRI SRL (CUI 36549981) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN 7739).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.479 lei și o pierdere netă de 15.928 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36549981
Nr. Reg. Com.
J2016001951087
EUID
ROONRC.J2016001951087
Cod CAEN principal
7739 - Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Data înființării
21 septembrie 2016
Vechime
10 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pârâului Nr. 3, Bl. 11, Sc. B, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500260

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PLOPE••• ALEXAN••• ADRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

1.479 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 50.552 RONAnul 2018: 62.643 RONAnul 2019: 1.754 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 125 RONAnul 2022: 1.305 RONAnul 2023: 255 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 1.479 RON

Profit net 2025

+2,9% față de 2024

-15.928 RON

2024: -16.403 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -4.375 RONAnul 2017: 32.711 RONAnul 2018: 42.239 RONAnul 2019: -10.963 RONAnul 2020: -12.300 RONAnul 2021: -12.158 RONAnul 2022: -9.557 RONAnul 2023: -12.408 RONAnul 2024: -16.403 RONAnul 2025: -15.928 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    255 lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    125 lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1.077%Față de anul anterior: în creștere
2021202220232025

Firma a pierdut 1.076,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,20Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
141%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

141% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1951/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANTOSERADRI SRL

Este ANTOSERADRI SRL activă?

Da. ANTOSERADRI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANTOSERADRI SRL?

Cifra de afaceri a ANTOSERADRI SRL în 2025 a fost de 1.479 lei.

Ce profit a avut ANTOSERADRI SRL în 2025?

În 2025, ANTOSERADRI SRL a înregistrat o pierdere netă de 15.928 lei.

Ce activitate are ANTOSERADRI SRL?

Activitatea principală a ANTOSERADRI SRL este Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN 7739).

Unde are sediul ANTOSERADRI SRL?

ANTOSERADRI SRL are sediul social la adresa Str. Pârâului Nr. 3, Bl. 11, Sc. B, Ap. 10, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500260.

ANTOSERADRI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ANTOSERADRI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANTOSERADRI SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANTOSERADRI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANTOSERADRI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].