ActivăSRL

ANTONIA NAILART S.R.L.

Str. Pepinierei Nr. 10, Sat Gilău Com. Gilău, Jud. Cluj

CAEN 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

CUI
47138990
Reg. Com.
J2022006789123
Înființată
7 noiembrie 2022
Vechime
3 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
150 mii lei
Profit net 2025
26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.11.2022

Rezumat

Pe scurt

ANTONIA NAILART S.R.L. (CUI 47138990) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Gilău, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 149.780 lei (+83% față de 2024) și un profit net de 26.283 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47138990
Nr. Reg. Com.
J2022006789123
EUID
ROONRC.J2022006789123
Cod CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
7 noiembrie 2022
Vechime
3 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pepinierei Nr. 10, Sat Gilău Com. Gilău, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HO••• ANTO••• ANDR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+82,9% față de 2024

149.780 RON

2024: 81.880 RON

050k100k150k2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 64.277 RONAnul 2024: 81.880 RONAnul 2025: 149.780 RON

Profit net 2025

+46,7% față de 2024

26.283 RON

2024: 17.922 RON

-10k010k20k30k2022202320242025Anul 2022: -2.371 RONAnul 2023: -4.927 RONAnul 2024: 17.922 RONAnul 2025: 26.283 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,32Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
43%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6789/2022.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANTONIA NAILART S.R.L.

Este ANTONIA NAILART S.R.L. activă?

Da. ANTONIA NAILART S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANTONIA NAILART S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANTONIA NAILART S.R.L. în 2025 a fost de 149.780 lei, în creștere cu 83% față de 2024.

Ce profit a avut ANTONIA NAILART S.R.L. în 2025?

În 2025, ANTONIA NAILART S.R.L. a înregistrat un profit net de 26.283 lei.

Ce activitate are ANTONIA NAILART S.R.L.?

Activitatea principală a ANTONIA NAILART S.R.L. este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul ANTONIA NAILART S.R.L.?

ANTONIA NAILART S.R.L. are sediul social la adresa Str. Pepinierei Nr. 10, Sat Gilău Com. Gilău, Jud. Cluj.

ANTONIA NAILART S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ANTONIA NAILART S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANTONIA NAILART S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANTONIA NAILART S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANTONIA NAILART S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].