ActivăSRL

ANTONAILS S.R.L.

Str. Zorilor Nr. 33, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

CAEN 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

CUI
43827363
Reg. Com.
J2021001035121
Înființată
1 martie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
106 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.03.2021

Rezumat

Pe scurt

ANTONAILS S.R.L. (CUI 43827363) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil. lei (+78% față de 2024) și un profit net de 106.268 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43827363
Nr. Reg. Com.
J2021001035121
EUID
ROONRC.J2021001035121
Cod CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
1 martie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zorilor Nr. 33, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TULB••• ANTOAN••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+78,1% față de 2024

1.196.323 RON

2024: 671.746 RON

0500k1 mil2 mil2022202320242025Anul 2022: 3.809 RONAnul 2023: 285.918 RONAnul 2024: 671.746 RONAnul 2025: 1.196.323 RON

Profit net 2025

-39,1% față de 2024

106.268 RON

2024: 174.551 RON

050k100k150k200k2022202320242025Anul 2022: 864 RONAnul 2023: 36.227 RONAnul 2024: 174.551 RONAnul 2025: 106.268 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    672 mii lei
    Profit net
    175 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    864 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8,9%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,56Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    3 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1035/2021.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANTONAILS S.R.L.

Este ANTONAILS S.R.L. activă?

Da. ANTONAILS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANTONAILS S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANTONAILS S.R.L. în 2025 a fost de 1.196.323 lei (1,2 mil. lei), în creștere cu 78% față de 2024.

Ce profit a avut ANTONAILS S.R.L. în 2025?

În 2025, ANTONAILS S.R.L. a înregistrat un profit net de 106.268 lei.

Ce activitate are ANTONAILS S.R.L.?

Activitatea principală a ANTONAILS S.R.L. este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul ANTONAILS S.R.L.?

ANTONAILS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Zorilor Nr. 33, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335.

ANTONAILS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ANTONAILS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ANTONAILS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANTONAILS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANTONAILS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].