RadiatăSRL

ANTOFE CONSTRUCT SRL

, Sat Valea Ciorii Com. Valea Ciorii, Jud. Ialomiţa, 927240

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
23920300
Reg. Com.
J21/362/2008
Înființată
20 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2014
62 mii lei
Profit net 2014
-36 mii lei
Angajați 2014
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.12.2017

Rezumat

Pe scurt

ANTOFE CONSTRUCT SRL (CUI 23920300) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Valea Ciorii, județul Ialomița, înființată în 2008 și radiată în 2017. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 61.594 lei (-20% față de 2013) și o pierdere netă de 35.921 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23920300
Nr. Reg. Com.
J21/362/2008
EUID
ROONRC.J21/362/2008
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
20 mai 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Valea Ciorii Com. Valea Ciorii, Jud. Ialomiţa, 927240

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ••• ION••• VAS•••
  • ION••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-19,7% față de 2013

61.594 RON

2013: 76.749 RON

050k100k150k200k2008200920102011201220132014Anul 2008: 52.696 RONAnul 2009: 108.294 RONAnul 2010: 155.920 RONAnul 2011: 82.184 RONAnul 2012: 111.860 RONAnul 2013: 76.749 RONAnul 2014: 61.594 RON

Profit net 2014

-149,5% față de 2013

-35.921 RON

2013: -14.397 RON

-40k-20k020k2008200920102011201220132014Anul 2008: 5.269 RONAnul 2009: 8.158 RONAnul 2010: 9.551 RONAnul 2011: -10.242 RONAnul 2012: 5.294 RONAnul 2013: -14.397 RONAnul 2014: -35.921 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2013

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2011

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    5
  • 2010

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    7
  • 2009

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    5
  • 2008

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-58%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Firma a pierdut 58,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,36Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
172%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

172% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. 2017

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2016

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  4. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  5. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2008 - 2015)
  1. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/362/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANTOFE CONSTRUCT SRL

Este ANTOFE CONSTRUCT SRL activă?

Nu. ANTOFE CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Care este cifra de afaceri a ANTOFE CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ANTOFE CONSTRUCT SRL în 2014 a fost de 61.594 lei, în scădere cu 20% față de 2013.

Ce profit a avut ANTOFE CONSTRUCT SRL în 2014?

În 2014, ANTOFE CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 35.921 lei.

Câți angajați avea ANTOFE CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2014, ANTOFE CONSTRUCT SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2013).

Ce activitate avea ANTOFE CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ANTOFE CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul ANTOFE CONSTRUCT SRL?

ANTOFE CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa , Sat Valea Ciorii Com. Valea Ciorii, Jud. Ialomița, 927240.

ANTOFE CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANTOFE CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANTOFE CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].