ActivăSRL

ANTIC TOUR SRL

B-dul REPUBLICII Nr. 13, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 120219

CAEN 7912: Activități ale tur-operatorilor

CUI
20439168
Reg. Com.
J10/21/2007
Înființată
5 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.01.2007

Rezumat

Pe scurt

ANTIC TOUR SRL (CUI 20439168) este o societate cu răspundere limitată activă din Buzău, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități ale tur-operatorilor (CAEN 7912).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20439168
Nr. Reg. Com.
J10/21/2007
EUID
ROONRC.J10/21/2007
Cod CAEN principal
7912 - Activități ale tur-operatorilor
Data înființării
5 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
B-dul REPUBLICII Nr. 13, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 120219

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GRIG••• • VICTOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2011

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/21/2007.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANTIC TOUR SRL

Este ANTIC TOUR SRL activă?

Da. ANTIC TOUR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce activitate are ANTIC TOUR SRL?

Activitatea principală a ANTIC TOUR SRL este Activități ale tur-operatorilor (CAEN 7912).

Unde are sediul ANTIC TOUR SRL?

ANTIC TOUR SRL are sediul social la adresa B-dul REPUBLICII Nr. 13, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 120219.

ANTIC TOUR SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ANTIC TOUR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANTIC TOUR SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANTIC TOUR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANTIC TOUR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].