Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANTELCO SRL (CUI 16547030) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2004. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30.679 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 1.965 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 158.067 lei |
| 2017 | 37.301 lei |
| 2018 | 34.222 lei |
| 2019 | 39.342 lei |
| 2020 | 34.930 lei |
| 2021 | 40.328 lei |
| 2022 | 41.332 lei |
| 2023 | 42.341 lei |
| 2024 | 34.453 lei |
| 2025 | 30.679 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 30.679 | 34.453 | 42.341 | 41.332 | 40.328 | 34.930 | 39.342 | 34.222 | 37.301 | 158.067 |
| Profit net | 1.965 | 5.094 | 7.822 | 15.353 | 13.542 | 17.463 | 16.168 | 21.232 | 17.810 | 58.132 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 |
| Active imobilizate | - | 7.398 | 17.261 | 27.124 | - | 8.648 | 9.474 | 14.049 | 27.539 | 35.884 |
| Active circulante | 32.058 | 22.798 | 7.502 | 41 | 51.293 | 29.102 | 11.733 | 633 | 18.348 | 3.199 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 88 | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 25 |
| Datorii | 200.000 | 200.103 | 200.295 | 210.519 | 0 | 0 | 920 | 10.563 | 63.000 | 76.182 |
| Capitaluri proprii | -167.942 | -169.907 | -175.532 | -183.354 | 51.293 | 37.750 | 20.287 | 4.119 | -17.113 | -34.923 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 16% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
624% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANTELCO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANTELCO SRL în 2025 a fost de 30.679 lei, în scădere cu 11% față de 2024.
În 2025, ANTELCO SRL a înregistrat un profit net de 1.965 lei.
Activitatea principală a ANTELCO SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
ANTELCO SRL are sediul social la adresa Str. REPUBLICII Nr. 32, Bl. R.36, Sc. A, Ap. 10, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea.
Nu. ANTELCO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANTELCO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].