RadiatăSRL

ANSODAR CONSTRUCT SRL

Str. Spartacus Nr. 5, Bl. 1, Ap. 19, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410466

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
22651247
Reg. Com.
J05/2711/2007
Înființată
29 octombrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2020
35 mii lei
Profit net 2020
38 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 17.09.2021

Rezumat

Pe scurt

ANSODAR CONSTRUCT SRL (CUI 22651247) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2007 și radiată în 2021. Activitatea principală era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 35.200 lei (-31% față de 2019) și un profit net de 38.140 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22651247
Nr. Reg. Com.
J05/2711/2007
EUID
ROONRC.J05/2711/2007
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
29 octombrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Spartacus Nr. 5, Bl. 1, Ap. 19, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410466

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DA••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-30,7% față de 2019

35.200 RON

2019: 50.780 RON

050k100k150k2011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 117.312 RONAnul 2012: 117.504 RONAnul 2013: 44.806 RONAnul 2014: 107.403 RONAnul 2015: 34.552 RONAnul 2016: 47.968 RONAnul 2017: 51.544 RONAnul 2018: 80.000 RONAnul 2019: 50.780 RONAnul 2020: 35.200 RON

Profit net 2020

+8,0% față de 2019

38.140 RON

2019: 35.330 RON

020k40k60k80k2011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 31.588 RONAnul 2012: 37.654 RONAnul 2013: 21.405 RONAnul 2014: 71.830 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 18.342 RONAnul 2017: 22.897 RONAnul 2018: 50.667 RONAnul 2019: 35.330 RONAnul 2020: 38.140 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăBun
108%Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 108,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14.316,83Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14.316,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20162017201820192020

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2007 - 2007)
  1. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2711/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANSODAR CONSTRUCT SRL

Este ANSODAR CONSTRUCT SRL activă?

Nu. ANSODAR CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Care este cifra de afaceri a ANSODAR CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ANSODAR CONSTRUCT SRL în 2020 a fost de 35.200 lei, în scădere cu 31% față de 2019.

Ce profit a avut ANSODAR CONSTRUCT SRL în 2020?

În 2020, ANSODAR CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 38.140 lei.

Ce activitate avea ANSODAR CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ANSODAR CONSTRUCT SRL era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde avea sediul ANSODAR CONSTRUCT SRL?

ANSODAR CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Spartacus Nr. 5, Bl. 1, Ap. 19, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410466.

ANSODAR CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANSODAR CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANSODAR CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].