Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANLUMIR SRL (CUI 28278610) este o societate cu răspundere limitată din satul Desa, Comuna Desa, județul Dolj, înființată în 2011. Activitatea principală este Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic (CAEN 2221). Activitatea firmei este suspendată.
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 604.945 lei (-27% față de 2022) și un profit net de 41.224 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 317.026 lei |
| 2015 | 338.457 lei |
| 2016 | 682.198 lei |
| 2017 | 504.227 lei |
| 2018 | 903.567 lei |
| 2019 | 1.120.872 lei |
| 2020 | 1.090.035 lei |
| 2021 | 973.358 lei |
| 2022 | 829.455 lei |
| 2023 | 604.945 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 604.945 | 829.455 | 973.358 | 1.090.035 | 1.120.872 | 903.567 | 504.227 | 682.198 | 338.457 | 317.026 |
| Profit net | 41.224 | 122.360 | -307.110 | 131.813 | 163.850 | 93.490 | 474 | 59.411 | - | 3.277 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 |
| Active imobilizate | 34.654 | 55.610 | 134.703 | 119.326 | 29.361 | 52.536 | 81.501 | 98.743 | 13.141 | 5.565 |
| Active circulante | 403.359 | 316.785 | 240.494 | 493.033 | 463.210 | 225.652 | 75.291 | 86.383 | 207.663 | 134.433 |
| Stocuri | 373.365 | 210.433 | -47.016 | -410.637 | -243.086 | -143.861 | -68.935 | 58.554 | 181.562 | 108.801 |
| Creanțe | 10.696 | 0 | 157.558 | 887.972 | 703.445 | 334.890 | 139.658 | 16.912 | 22.860 | 12.750 |
| Datorii | 113.515 | 89.122 | 214.283 | 144.336 | 156.361 | 105.828 | 77.922 | 106.730 | 201.819 | 130.822 |
| Capitaluri proprii | 324.498 | 283.273 | 160.914 | 468.023 | 336.210 | 172.360 | 78.870 | 78.396 | 18.985 | 9.176 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,55 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. Activitatea ANLUMIR SRL este suspendată.
Cifra de afaceri a ANLUMIR SRL în 2023 a fost de 604.945 lei, în scădere cu 27% față de 2022.
În 2023, ANLUMIR SRL a înregistrat un profit net de 41.224 lei.
Activitatea principală a ANLUMIR SRL este Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic (CAEN 2221).
ANLUMIR SRL are sediul social la adresa PRINȚUL OBRENOVICI Nr. 49, Sat Desa, Comuna Desa, Jud. Dolj, 207225.
Nu. ANLUMIR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANLUMIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].