Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL (CUI 5282964) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 1994. Activitatea principală este Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană (CAEN 1424).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.607 lei (+4,9% față de 2024) și un profit net de 66.070 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 32.369 lei |
| 2017 | 88.854 lei |
| 2018 | 109.145 lei |
| 2019 | 11.172 lei |
| 2020 | 75.242 lei |
| 2021 | 175.715 lei |
| 2022 | 216.938 lei |
| 2023 | 201.950 lei |
| 2024 | 291.200 lei |
| 2025 | 305.607 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 305.607 | 291.200 | 201.950 | 216.938 | 175.715 | 75.242 | 11.172 | 109.145 | 88.854 | 32.369 |
| Profit net | 66.070 | 125.002 | 48.278 | 71.866 | 34.504 | 4.823 | -33.164 | 95.883 | 28.463 | 22.723 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 23.257 | 22.564 | 15.997 | 18.869 | 22.348 | 22.130 | 22.433 | 24.874 | 46.537 | 46.064 |
| Active circulante | 268.631 | 285.523 | 212.598 | 237.906 | 194.222 | 179.903 | 164.426 | 343.313 | 321.235 | 304.944 |
| Stocuri | 129.603 | 132.845 | 120.867 | 109.065 | 128.638 | 143.426 | 150.890 | 101.798 | 110.447 | 133.414 |
| Creanțe | 751 | - | - | - | 749 | 776 | 999 | 233.766 | 183.886 | 153.689 |
| Datorii | 59.834 | 38.202 | 81.100 | 157.080 | 188.800 | 207.683 | 193.157 | 194.191 | 289.659 | 301.358 |
| Capitaluri proprii | 240.180 | 277.657 | 152.655 | 104.377 | 32.511 | -1.474 | -6.298 | 173.996 | 78.113 | 49.650 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,49 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL în 2025 a fost de 305.607 lei, în creștere cu 4,9% față de 2024.
În 2025, ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL a înregistrat un profit net de 66.070 lei.
Activitatea principală a ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL este Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană (CAEN 1424).
ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL are sediul social la adresa SIGHET Nr. 48,50, CAMERA NR. 1, București Sectorul 2, Jud. București.
Nu. ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANISOARA & CHIRITA SERV COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].