ActivăSRL

ANISNELE S.R.L.-D.

Str. Mănăstirea Humorului Nr. 98, Ap. 1, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CUI
33013686
Reg. Com.
J33/310/2014
Înființată
2 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2019
7 mii lei
Profit net 2019
-10 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.04.2014

Rezumat

Pe scurt

ANISNELE S.R.L.-D. (CUI 33013686) este o societate cu răspundere limitată activă din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 7.286 lei și o pierdere netă de 9.818 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33013686
Nr. Reg. Com.
J33/310/2014
EUID
ROONRC.J33/310/2014
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
2 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mănăstirea Humorului Nr. 98, Ap. 1, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GINGO••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

7.286 RON

010k20k30k201420152016201720182019Anul 2014: 5.167 RONAnul 2015: 13.378 RONAnul 2016: 24.535 RONAnul 2017: 617 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 7.286 RON

Profit net 2019

-9,1% față de 2018

-9.818 RON

2018: -8.998 RON

-10k-5k05k10k201420152016201720182019Anul 2014: 176 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 9.389 RONAnul 2017: -8.664 RONAnul 2018: -8.998 RONAnul 2019: -9.818 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    617 lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    176 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăSlab
-135%Față de anul anterior: în creștere
2015201620172019

Firma a pierdut 134,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,70Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
142%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

142% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  2. 2024

    Stare nouă la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2017, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  4. 2021

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2018

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2017, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2014 - 2016)
  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/310/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANISNELE S.R.L.-D.

Este ANISNELE S.R.L.-D. activă?

Da. ANISNELE S.R.L.-D. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANISNELE S.R.L.-D.?

Cifra de afaceri a ANISNELE S.R.L.-D. în 2019 a fost de 7.286 lei.

Ce profit a avut ANISNELE S.R.L.-D. în 2019?

În 2019, ANISNELE S.R.L.-D. a înregistrat o pierdere netă de 9.818 lei.

Ce activitate are ANISNELE S.R.L.-D.?

Activitatea principală a ANISNELE S.R.L.-D. este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul ANISNELE S.R.L.-D.?

ANISNELE S.R.L.-D. are sediul social la adresa Str. Mănăstirea Humorului Nr. 98, Ap. 1, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

ANISNELE S.R.L.-D. este plătitoare de TVA?

Nu. ANISNELE S.R.L.-D. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANISNELE S.R.L.-D. are datorii la ANAF?

Nu. ANISNELE S.R.L.-D. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANISNELE S.R.L.-D.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].