ActivăSRL

ANIS GRUP CONSTRUCT SRL

Str. Ion Luca Caragiale Nr. 4, Ap. 1, Mun. Arad, Jud. Arad, 310084

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
20202969
Reg. Com.
J02/2495/2006
Înființată
22 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
284 mii lei
Profit net 2025
165 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 29.05.2012

Rezumat

Pe scurt

ANIS GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 20202969) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 284.023 lei (+155% față de 2024) și un profit net de 165.204 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20202969
Nr. Reg. Com.
J02/2495/2006
EUID
ROONRC.J02/2495/2006
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
22 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ion Luca Caragiale Nr. 4, Ap. 1, Mun. Arad, Jud. Arad, 310084

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRÂN••• ••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+154,5% față de 2024

284.023 RON

2024: 111.600 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.920 RONAnul 2017: 28.130 RONAnul 2018: 14.640 RONAnul 2019: 15.140 RONAnul 2020: 14.640 RONAnul 2021: 23.460 RONAnul 2022: 26.400 RONAnul 2023: 41.400 RONAnul 2024: 111.600 RONAnul 2025: 284.023 RON

Profit net 2025

+201,6% față de 2024

165.204 RON

2024: 54.774 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 444 RONAnul 2017: 10.293 RONAnul 2018: -1.476 RONAnul 2019: 3.685 RONAnul 2020: 3.526 RONAnul 2021: 11.655 RONAnul 2022: 14.710 RONAnul 2023: 19.856 RONAnul 2024: 54.774 RONAnul 2025: 165.204 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    165 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    444 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
58%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 58,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,25Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,25 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/2495/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANIS GRUP CONSTRUCT SRL

Este ANIS GRUP CONSTRUCT SRL activă?

Da. ANIS GRUP CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANIS GRUP CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ANIS GRUP CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 284.023 lei, în creștere cu 155% față de 2024.

Ce profit a avut ANIS GRUP CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, ANIS GRUP CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 165.204 lei.

Ce activitate are ANIS GRUP CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ANIS GRUP CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul ANIS GRUP CONSTRUCT SRL?

ANIS GRUP CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Ion Luca Caragiale Nr. 4, Ap. 1, Mun. Arad, Jud. Arad, 310084.

ANIS GRUP CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. ANIS GRUP CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ANIS GRUP CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANIS GRUP CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANIS GRUP CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].