ActivăSRL

ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL

Str. Slt. Augustin C. I. Dumitraşcu Nr. 38, Orş. Ineu, Jud. Arad, 315300

CAEN 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CUI
29973258
Reg. Com.
J2012000322028
Înființată
26 martie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
55,8 mil. lei
Profit net 2025
3,2 mil. lei
Angajați 2025
49

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.03.2012

Rezumat

Pe scurt

ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL (CUI 29973258) este o societate cu răspundere limitată activă din Ineu, județul Arad, înființată în 2012. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 55,8 mil. lei (+2,6% față de 2024) și un profit net de 3,19 mil. lei, cu 49 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29973258
Nr. Reg. Com.
J2012000322028
EUID
ROONRC.J2012000322028
Cod CAEN principal
4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Data înființării
26 martie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Slt. Augustin C. I. Dumitraşcu Nr. 38, Orş. Ineu, Jud. Arad, 315300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0724••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • AV••• LUC••• DĂ•••
  • CI••• I•••
  • CO••• GIAN••• LU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,6% față de 2024

55.751.126 RON

2024: 54.344.939 RON

020 mil40 mil60 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.255.502 RONAnul 2017: 17.694.554 RONAnul 2018: 22.377.515 RONAnul 2019: 29.745.841 RONAnul 2020: 34.796.674 RONAnul 2021: 43.097.223 RONAnul 2022: 46.156.529 RONAnul 2023: 46.940.153 RONAnul 2024: 54.344.939 RONAnul 2025: 55.751.126 RON

Profit net 2025

+12,2% față de 2024

3.188.482 RON

2024: 2.841.673 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.185.028 RONAnul 2017: 989.197 RONAnul 2018: 1.418.159 RONAnul 2019: 1.251.521 RONAnul 2020: 1.495.310 RONAnul 2021: 2.579.370 RONAnul 2022: 2.351.519 RONAnul 2023: 2.477.715 RONAnul 2024: 2.841.673 RONAnul 2025: 3.188.482 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    55,8 mil. lei
    Profit net
    3,2 mil. lei
    Angajați
    49
  • 2024

    Cifra de afaceri
    54,3 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    48
  • 2023

    Cifra de afaceri
    46,9 mil. lei
    Profit net
    2,5 mil. lei
    Angajați
    47
  • 2022

    Cifra de afaceri
    46,2 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    45
  • 2021

    Cifra de afaceri
    43,1 mil. lei
    Profit net
    2,6 mil. lei
    Angajați
    45
  • 2020

    Cifra de afaceri
    34,8 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    45
  • 2019

    Cifra de afaceri
    29,7 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    44
  • 2018

    Cifra de afaceri
    22,4 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    37
  • 2017

    Cifra de afaceri
    17,7 mil. lei
    Profit net
    989 mii lei
    Angajați
    30
  • 2016

    Cifra de afaceri
    14,3 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    28

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,32Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/322/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL

Este ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL activă?

Da. ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL?

Cifra de afaceri a ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL în 2025 a fost de 55.751.126 lei (55,8 mil. lei), în creștere cu 2,6% față de 2024.

Ce profit a avut ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL în 2025?

În 2025, ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL a înregistrat un profit net de 3,19 mil. lei (3.188.482 lei).

Ce activitate are ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL?

Activitatea principală a ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

Unde are sediul ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL?

ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL are sediul social la adresa Str. Slt. Augustin C. I. Dumitrașcu Nr. 38, Orș. Ineu, Jud. Arad, 315300.

ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL este plătitoare de TVA?

Da. ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANIDORA CONSTRUCT 2012 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].