ActivăSRL

ANIA EVENTS S.R.L.

Str. Sava Henţia Nr. 9, Sc. 5, Et. 1, Ap. 48, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800

CAEN 5621: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CUI
31374595
Reg. Com.
J2022000709017
Înființată
18 martie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
65 mii lei
Profit net 2025
-98 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 09.06.2022

Rezumat

Pe scurt

ANIA EVENTS S.R.L. (CUI 31374595) este o societate cu răspundere limitată activă din Sebeș, județul Alba, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 64.610 lei (-67% față de 2024) și o pierdere netă de 97.782 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31374595
Nr. Reg. Com.
J2022000709017
EUID
ROONRC.J2022000709017
Cod CAEN principal
5621 - Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Data înființării
18 martie 2013
Înmatricularea actuală
10 iunie 2022
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sava Henţia Nr. 9, Sc. 5, Et. 1, Ap. 48, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SU••• DANI••• LUDOV•••
  • SU••• FI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-67,2% față de 2024

64.610 RON

2024: 196.768 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 74.765 RONAnul 2017: 127.850 RONAnul 2018: 45.510 RONAnul 2019: 125.113 RONAnul 2020: 7.575 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 269.980 RONAnul 2023: 237.996 RONAnul 2024: 196.768 RONAnul 2025: 64.610 RON

Profit net 2025

-412,9% față de 2024

-97.782 RON

2024: 31.247 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.048 RONAnul 2017: 143.031 RONAnul 2018: -13.993 RONAnul 2019: 49.265 RONAnul 2020: -22.645 RONAnul 2021: -58.909 RONAnul 2022: 142.369 RONAnul 2023: 103.888 RONAnul 2024: 31.247 RONAnul 2025: -97.782 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    -98 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    143 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-151%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Firma a pierdut 151,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2022

    Mutarea sediului în alt județ

    Cluj → Alba. Nr. Reg. Com. nou: J1/709/2022.

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2017

    Schimbarea denumirii

    ANIA EVENTS SRL-D → ANIA EVENTS SRL

  5. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2013 - 2017)
  1. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/860/2013, sub denumirea ANIA EVENTS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANIA EVENTS S.R.L.

Este ANIA EVENTS S.R.L. activă?

Da. ANIA EVENTS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANIA EVENTS S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANIA EVENTS S.R.L. în 2025 a fost de 64.610 lei, în scădere cu 67% față de 2024.

Ce profit a avut ANIA EVENTS S.R.L. în 2025?

În 2025, ANIA EVENTS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 97.782 lei.

Ce activitate are ANIA EVENTS S.R.L.?

Activitatea principală a ANIA EVENTS S.R.L. este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

Unde are sediul ANIA EVENTS S.R.L.?

ANIA EVENTS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Sava Henția Nr. 9, Sc. 5, Et. 1, Ap. 48, Mun. Sebeș, Jud. Alba, 515800.

ANIA EVENTS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ANIA EVENTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANIA EVENTS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANIA EVENTS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANIA EVENTS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].