ActivăSRL

ANGYS MAR SRL

Com. MARGINEA Nr. 418, Sat Marginea Com. Marginea, Jud. Suceava, 727345

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
16395896
Reg. Com.
J2004000483331
Înființată
5 mai 2004
Vechime
22 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
23 mii lei
Profit net 2025
4 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.05.2004

Rezumat

Pe scurt

ANGYS MAR SRL (CUI 16395896) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Marginea, județul Suceava, înființată în 2004. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23.220 lei (-26% față de 2024) și un profit net de 3.992 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16395896
Nr. Reg. Com.
J2004000483331
EUID
ROONRC.J2004000483331
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
5 mai 2004
Vechime
22 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Com. MARGINEA Nr. 418, Sat Marginea Com. Marginea, Jud. Suceava, 727345

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NICHIT••• ANG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-26,3% față de 2024

23.220 RON

2024: 31.521 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.901 RONAnul 2017: 16.683 RONAnul 2018: 10.605 RONAnul 2019: 10.784 RONAnul 2020: 12.828 RONAnul 2021: 15.727 RONAnul 2022: 25.629 RONAnul 2023: 21.896 RONAnul 2024: 31.521 RONAnul 2025: 23.220 RON

Profit net 2025

+119,4% față de 2024

3.992 RON

2024: -20.571 RON

-40k-30k-20k-10k010k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.009 RONAnul 2017: -2.535 RONAnul 2018: -17.781 RONAnul 2019: -2.949 RONAnul 2020: -21.353 RONAnul 2021: -5.177 RONAnul 2022: -30.584 RONAnul 2023: -21.079 RONAnul 2024: -20.571 RONAnul 2025: 3.992 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 5,1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.967%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

1.967% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/483/2004, sub denumirea ANGY'S MAR SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANGYS MAR SRL

Este ANGYS MAR SRL activă?

Da. ANGYS MAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANGYS MAR SRL?

Cifra de afaceri a ANGYS MAR SRL în 2025 a fost de 23.220 lei, în scădere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut ANGYS MAR SRL în 2025?

În 2025, ANGYS MAR SRL a înregistrat un profit net de 3.992 lei.

Ce activitate are ANGYS MAR SRL?

Activitatea principală a ANGYS MAR SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul ANGYS MAR SRL?

ANGYS MAR SRL are sediul social la adresa Com. MARGINEA Nr. 418, Sat Marginea Com. Marginea, Jud. Suceava, 727345.

ANGYS MAR SRL este plătitoare de TVA?

Da. ANGYS MAR SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ANGYS MAR SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANGYS MAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANGYS MAR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].