ActivăSRL

ANGELS GROUP CONFECŢII SRL

Str. Călăraşi Nr. 45 C, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800

CAEN 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru

CUI
18564258
Reg. Com.
J2006000368010
Înființată
7 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
207 mii lei
Profit net 2025
-15 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.04.2006

Rezumat

Pe scurt

ANGELS GROUP CONFECȚII SRL (CUI 18564258) este o societate cu răspundere limitată activă din Sebeș, județul Alba, înființată în 2006. Activitatea principală este Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN 1423).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 207.128 lei (-39% față de 2024) și o pierdere netă de 15.339 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18564258
Nr. Reg. Com.
J2006000368010
EUID
ROONRC.J2006000368010
Cod CAEN principal
1423 - Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Data înființării
7 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Călăraşi Nr. 45 C, Mun. Sebeş, Jud. Alba, 515800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0258••••••
  • 0258••••••
Email (1)
  • sa••@••••.ro
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PEROBE••• ALBE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-39,3% față de 2024

207.128 RON

2024: 341.395 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.327.025 RONAnul 2017: 1.147.765 RONAnul 2018: 1.927.580 RONAnul 2019: 1.481.071 RONAnul 2020: 399.872 RONAnul 2021: 366.941 RONAnul 2022: 358.873 RONAnul 2023: 370.780 RONAnul 2024: 341.395 RONAnul 2025: 207.128 RON

Profit net 2025

-114,9% față de 2024

-15.339 RON

2024: 103.232 RON

-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -212.958 RONAnul 2017: -347.558 RONAnul 2018: 282.694 RONAnul 2019: 192.497 RONAnul 2020: 367.714 RONAnul 2021: -26.356 RONAnul 2022: 64.699 RONAnul 2023: 39.145 RONAnul 2024: 103.232 RONAnul 2025: -15.339 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    341 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    371 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    359 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    367 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    400 mii lei
    Profit net
    368 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    192 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    283 mii lei
    Angajați
    41
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -348 mii lei
    Angajați
    39
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    -213 mii lei
    Angajați
    43

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 7,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Schimbarea denumirii

    SAKA CONFEZIONI SRL → ANGELS GROUP CONFECȚII SRL

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/368/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANGELS GROUP CONFECŢII SRL

Este ANGELS GROUP CONFECȚII SRL activă?

Da. ANGELS GROUP CONFECȚII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANGELS GROUP CONFECȚII SRL?

Cifra de afaceri a ANGELS GROUP CONFECȚII SRL în 2025 a fost de 207.128 lei, în scădere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut ANGELS GROUP CONFECȚII SRL în 2025?

În 2025, ANGELS GROUP CONFECȚII SRL a înregistrat o pierdere netă de 15.339 lei.

Ce activitate are ANGELS GROUP CONFECȚII SRL?

Activitatea principală a ANGELS GROUP CONFECȚII SRL este Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN 1423).

Unde are sediul ANGELS GROUP CONFECȚII SRL?

ANGELS GROUP CONFECȚII SRL are sediul social la adresa Str. Călărași Nr. 45 C, Mun. Sebeș, Jud. Alba, 515800.

ANGELS GROUP CONFECȚII SRL este plătitoare de TVA?

Da. ANGELS GROUP CONFECȚII SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ANGELS GROUP CONFECȚII SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANGELS GROUP CONFECȚII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANGELS GROUP CONFECŢII SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].