Marjă netă
SlabFirma a pierdut 198,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDY CONCEPT S.R.L. (CUI 38760194) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2018. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 241.180 lei (+7,4% față de 2024) și o pierdere netă de 478.775 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 695.244 lei |
| 2021 | 78.725 lei |
| 2022 | 307.908 lei |
| 2023 | 997.234 lei |
| 2024 | 224.615 lei |
| 2025 | 241.180 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 241.180 | 224.615 | 997.234 | 307.908 | 78.725 | 695.244 |
| Profit net | -478.775 | -583.606 | 227.552 | 143.289 | -104.502 | 385.912 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 431.298 | 732.444 | 629.958 | 199.672 | 245.736 | - |
| Active circulante | 504.926 | 463.835 | 749.758 | 975.489 | 994.978 | 565.559 |
| Stocuri | 21.557 | 16.690 | 1.140 | 582 | - | - |
| Creanțe | 479.821 | 409.319 | 748.816 | 966.893 | 992.056 | 124.355 |
| Datorii | 845.028 | 626.559 | 226.137 | 249.135 | 456.200 | 179.447 |
| Capitaluri proprii | 91.196 | 569.972 | 1.153.579 | 926.026 | 784.514 | 386.112 |
Firma a pierdut 198,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 60% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
90% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDY CONCEPT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDY CONCEPT S.R.L. în 2025 a fost de 241.180 lei, în creștere cu 7,4% față de 2024.
În 2025, ANDY CONCEPT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 478.775 lei.
Activitatea principală a ANDY CONCEPT S.R.L. este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
ANDY CONCEPT S.R.L. are sediul social la adresa DEDULEȘTI Nr. 14, București Sectorul 6, Jud. București, 62339.
Da. ANDY CONCEPT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. ANDY CONCEPT S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].