RadiatăSRL

ANDURAL COMSERV SRL

Nr. 394, Sat Nedelea Com. Ariceştii Rahtivani, Jud. Prahova, 107027

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
24600754
Reg. Com.
J29/2809/2008
Înființată
14 octombrie 2008
Vechime
18 ani
Cifra de afaceri 2011
233 mii lei
Profit net 2011
-33 mii lei
Angajați 2011
5

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 01.03.2013

Rezumat

Pe scurt

ANDURAL COMSERV SRL (CUI 24600754) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Nedelea, comuna Ariceștii Rahtivani, județul Prahova, înființată în 2008 și radiată în 2013. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 233.198 lei (-2,2% față de 2010) și o pierdere netă de 33.073 lei, cu 5 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24600754
Nr. Reg. Com.
J29/2809/2008
EUID
ROONRC.J29/2809/2008
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
14 octombrie 2008
Vechime
18 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 394, Sat Nedelea Com. Ariceştii Rahtivani, Jud. Prahova, 107027

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • EUROIN••• CONSULT••• S•••
  • M••• AL••• MARI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2011, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2011

-2,2% față de 2010

233.198 RON

2010: 238.406 RON

0100k200k300k2008200920102011Anul 2008: 5.540 RONAnul 2009: 278.084 RONAnul 2010: 238.406 RONAnul 2011: 233.198 RON

Profit net 2011

-16,8% față de 2010

-33.073 RON

2010: -28.309 RON

-60k-40k-20k02008200920102011Anul 2008: -4.040 RONAnul 2009: -40.187 RONAnul 2010: -28.309 RONAnul 2011: -33.073 RON

Evoluție pe ani

  • 2011

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    5
  • 2010

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    5
  • 2009

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    5
  • 2008

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2011

Marjă netăSlab
-14%Față de anul anterior: în scădere
2008200920102011

Firma a pierdut 14,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,22Față de anul anterior: în scădere
2008200920102011

Activele circulante acoperă doar 22% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
458%Față de anul anterior: în creștere
2008200920102011

458% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2013

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/2809/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDURAL COMSERV SRL

Este ANDURAL COMSERV SRL activă?

Nu. ANDURAL COMSERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Care este cifra de afaceri a ANDURAL COMSERV SRL?

Cifra de afaceri a ANDURAL COMSERV SRL în 2011 a fost de 233.198 lei, în scădere cu 2,2% față de 2010.

Ce profit a avut ANDURAL COMSERV SRL în 2011?

În 2011, ANDURAL COMSERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 33.073 lei.

Câți angajați avea ANDURAL COMSERV SRL?

Conform bilanțului pe 2011, ANDURAL COMSERV SRL a avut în medie 5 angajați (față de 5 angajați în 2010).

Ce activitate avea ANDURAL COMSERV SRL?

Activitatea principală a ANDURAL COMSERV SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul ANDURAL COMSERV SRL?

ANDURAL COMSERV SRL avea sediul social la adresa Nr. 394, Sat Nedelea Com. Ariceștii Rahtivani, Jud. Prahova, 107027.

ANDURAL COMSERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANDURAL COMSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDURAL COMSERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].