ActivăSRL

ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L.

Cal. Victoriei Nr. 102-104, Bl. E125, Ap. 121, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401023

CAEN 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

CUI
3277872
Reg. Com.
J12/528/1993
Înființată
8 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
72 mii lei
Profit net 2025
41 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.02.1993

Rezumat

Pe scurt

ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. (CUI 3277872) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71.780 lei (-80% față de 2024) și un profit net de 41.096 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3277872
Nr. Reg. Com.
J12/528/1993
EUID
ROONRC.J12/528/1993
Cod CAEN principal
4773 - Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Data înființării
8 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Victoriei Nr. 102-104, Bl. E125, Ap. 121, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401023

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PET••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-80,4% față de 2024

71.780 RON

2024: 365.557 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 337.621 RONAnul 2017: 289.377 RONAnul 2018: 378.261 RONAnul 2019: 395.282 RONAnul 2020: 367.863 RONAnul 2021: 369.130 RONAnul 2022: 400.762 RONAnul 2023: 412.501 RONAnul 2024: 365.557 RONAnul 2025: 71.780 RON

Profit net 2025

+256950,0% față de 2024

41.096 RON

2024: -16 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.060 RONAnul 2017: -2.441 RONAnul 2018: 41.458 RONAnul 2019: 36.591 RONAnul 2020: 42.076 RONAnul 2021: -7.410 RONAnul 2022: -19.443 RONAnul 2023: -13.277 RONAnul 2024: -16 RONAnul 2025: 41.096 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    366 mii lei
    Profit net
    -16 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    401 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    369 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    368 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    395 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    378 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    338 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 57,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,59Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 59% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
161%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

161% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/528/1993, sub denumirea ANDRUSCA VETIMPEX SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L.

Este ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. activă?

Da. ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. în 2025 a fost de 71.780 lei, în scădere cu 80% față de 2024.

Ce profit a avut ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. în 2025?

În 2025, ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. a înregistrat un profit net de 41.096 lei.

Ce activitate are ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L.?

Activitatea principală a ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. este Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

Unde are sediul ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L.?

ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Victoriei Nr. 102-104, Bl. E125, Ap. 121, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401023.

ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDRUSCA VETIMPEX S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].