Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDRIES SERVICEAUTO SRL (CUI 33544149) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2014. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,54 mil. lei (+12% față de 2024) și un profit net de 73.773 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 724.271 lei |
| 2017 | 791.864 lei |
| 2018 | 884.812 lei |
| 2019 | 1.279.277 lei |
| 2020 | 930.628 lei |
| 2021 | 1.149.604 lei |
| 2022 | 1.237.482 lei |
| 2023 | 1.029.860 lei |
| 2024 | 1.380.368 lei |
| 2025 | 1.542.471 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.542.471 | 1.380.368 | 1.029.860 | 1.237.482 | 1.149.604 | 930.628 | 1.279.277 | 884.812 | 791.864 | 724.271 |
| Profit net | 73.773 | 99.600 | 26.981 | 147.164 | -68.683 | 37.667 | 48.489 | 44.135 | 50.563 | 21.509 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 3 |
| Active imobilizate | 21.671 | 25.241 | 17.061 | 52.222 | 27.926 | 43.792 | 60.820 | 77.722 | 30.968 | 37.491 |
| Active circulante | 510.005 | 532.842 | 377.593 | 256.393 | 94.108 | 193.250 | 222.048 | 432.259 | 384.017 | 167.515 |
| Stocuri | 399.119 | 412.599 | 350.725 | 135.938 | 41.092 | 122.834 | 186.876 | 403.719 | 302.749 | 128.237 |
| Creanțe | 25.014 | 68.694 | 19.082 | 44.426 | 37.174 | 17.461 | 25.476 | 19.256 | 77.061 | 31.139 |
| Datorii | 324.306 | 429.700 | 229.477 | 160.860 | 116.899 | 131.144 | 211.330 | 466.278 | 416.393 | 252.127 |
| Capitaluri proprii | 216.557 | 143.392 | 173.792 | 147.862 | 9.495 | 105.898 | 75.267 | 47.627 | 3.492 | -47.071 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,57 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDRIES SERVICEAUTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDRIES SERVICEAUTO SRL în 2025 a fost de 1.542.471 lei (1,54 mil. lei), în creștere cu 12% față de 2024.
În 2025, ANDRIES SERVICEAUTO SRL a înregistrat un profit net de 73.773 lei.
Activitatea principală a ANDRIES SERVICEAUTO SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
ANDRIES SERVICEAUTO SRL are sediul social la adresa CAMIL RESSU Nr. 27, Bl. N1, Sc. 5, Et. 10, Ap. 230, CAMERA 1, București Sectorul 3, Jud. București, 31736.
Da. ANDRIES SERVICEAUTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ANDRIES SERVICEAUTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].