ActivăSRL

ANDRES HART SRL

Str. Ioana Radu Nr. 16, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200549

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
22782374
Reg. Com.
J2007002230167
Înființată
21 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
158 mii lei
Profit net 2025
-122 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.11.2007

Rezumat

Pe scurt

ANDRES HART SRL (CUI 22782374) este o societate cu răspundere limitată activă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2007. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 157.764 lei (-20% față de 2024) și o pierdere netă de 122.105 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22782374
Nr. Reg. Com.
J2007002230167
EUID
ROONRC.J2007002230167
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
21 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ioana Radu Nr. 16, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200549

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0767••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • D••• EL••• IU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-19,9% față de 2024

157.764 RON

2024: 197.005 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 42.367 RONAnul 2017: 40.344 RONAnul 2018: 124.313 RONAnul 2019: 146.686 RONAnul 2020: 95.881 RONAnul 2021: 179.177 RONAnul 2022: 151.356 RONAnul 2023: 167.604 RONAnul 2024: 197.005 RONAnul 2025: 157.764 RON

Profit net 2025

-42,8% față de 2024

-122.105 RON

2024: -85.534 RON

-150k-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -25.348 RONAnul 2017: -44.600 RONAnul 2018: 65.413 RONAnul 2019: -8.035 RONAnul 2020: -62.589 RONAnul 2021: -2.813 RONAnul 2022: -101.503 RONAnul 2023: -94.601 RONAnul 2024: -85.534 RONAnul 2025: -122.105 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    -122 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    -86 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    -95 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    -102 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -45 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-77%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 77,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,04Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.858%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

1.858% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/2230/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDRES HART SRL

Este ANDRES HART SRL activă?

Da. ANDRES HART SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDRES HART SRL?

Cifra de afaceri a ANDRES HART SRL în 2025 a fost de 157.764 lei, în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut ANDRES HART SRL în 2025?

În 2025, ANDRES HART SRL a înregistrat o pierdere netă de 122.105 lei.

Ce activitate are ANDRES HART SRL?

Activitatea principală a ANDRES HART SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul ANDRES HART SRL?

ANDRES HART SRL are sediul social la adresa Str. Ioana Radu Nr. 16, Mun. Craiova, Jud. Dolj, 200549.

ANDRES HART SRL este plătitoare de TVA?

Da. ANDRES HART SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ANDRES HART SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANDRES HART SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDRES HART SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].