Marjă netă
SlabFirma a pierdut 3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDREMIR SRL (CUI 11930343) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 1999. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 624.150 lei (-2,9% față de 2024) și o pierdere netă de 18.500 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 640.921 lei |
| 2017 | 686.616 lei |
| 2018 | 652.716 lei |
| 2019 | 677.512 lei |
| 2020 | 312.779 lei |
| 2021 | 408.191 lei |
| 2022 | 503.278 lei |
| 2023 | 563.191 lei |
| 2024 | 642.913 lei |
| 2025 | 624.150 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 624.150 | 642.913 | 563.191 | 503.278 | 408.191 | 312.779 | 677.512 | 652.716 | 686.616 | 640.921 |
| Profit net | -18.500 | 39.118 | 66.143 | -18.116 | -47.702 | -66.975 | -8.111 | 19.983 | 31.460 | 34.201 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Active imobilizate | 223.908 | 235.551 | 247.194 | 258.836 | 267.142 | 278.526 | 289.911 | 301.461 | 313.036 | 325.139 |
| Active circulante | 247.932 | 255.264 | 190.954 | 135.597 | 175.228 | 259.408 | 325.450 | 342.843 | 354.621 | 320.891 |
| Stocuri | 214.982 | 219.190 | 176.209 | 108.639 | 154.174 | 245.149 | 311.056 | 325.773 | 335.005 | 314.697 |
| Creanțe | 20 | 0 | 192 | 75 | 600 | 1.072 | 1.066 | 372 | 2.366 | 2.837 |
| Datorii | 84.035 | 84.510 | 70.961 | 93.389 | 123.211 | 171.073 | 181.525 | 202.357 | 245.693 | 196.194 |
| Capitaluri proprii | 387.805 | 406.305 | 367.187 | 301.044 | 319.159 | 366.861 | 433.836 | 441.947 | 421.964 | 449.888 |
Firma a pierdut 3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,95 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDREMIR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDREMIR SRL în 2025 a fost de 624.150 lei, în scădere cu 2,9% față de 2024.
În 2025, ANDREMIR SRL a înregistrat o pierdere netă de 18.500 lei.
Activitatea principală a ANDREMIR SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
ANDREMIR SRL are sediul social la adresa ÎNFRĂȚIRII Nr. 6, PARTER, SPATIU COMERCIAL., Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540560.
Da. ANDREMIR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANDREMIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].